Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowe3DS
Okładka Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo (3DS)
OkładkaGreat Detective Pikachu: The Birth of a New Duo (3DS)

Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo 3DS

Utrzymana w stylu powieści detektywistycznych gra przygodowa, osadzona w uniwersum serii Pokémon i opracowana przez zespół Game Freak, czyli autorów większości odsłon tego popularnego cyklu.

Przygodowe | detektywistyczne | Pokemon | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo Premiera 3DS

3lutego2016

producent: Creatures Inc. wydawca: Nintendo Strona oficjalna

japońskajapońska

Gry podobne do Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo

Myst (1995)

Great Ace Attorney 2

Professor Layton vs. Ace Attorney

Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo to wydana na platformę 3DS detektywistyczna gra przygodowa. Projekt wyprodukowało studio Creatures, a prace nadzorował zespół Game Freak, czyli autorzy większości głównych odsłon marki Pokemon.

Fabuła

Gra Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo oferuje mocno odmienne spojrzenie na tę popularną markę. Fabuła obraca się bowiem wokół chłopca imieniem Tim, którego hobby jest praca detektywistyczna, a cała gra polega na rozwiązywaniu kolejnych zagadek kryminalnych. W śledztwach bohaterowi pomaga Pikachu i, co jest miłą odmianą w przypadku tego cyklu, może on prowadzić normalne rozmowy, zamiast jedynie wydawać różnego rodzaju piski.

Mechanika

Wydane na platformę 3DS Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo to klasyczna detektywistyczna przygodówka, wiec zabawa sprowadza się głównie do zwiedzania lokacji, konwersowania z podejrzanymi i świadkami oraz rozwiązywania zagadek logicznych.

Produkcja została wykonana w pełnym 3D i podczas rozgrywki kluczową rolę odgrywa staranne eksplorowanie trójwymiarowych lokacji w poszukiwaniu dowodów oraz poszlak. Całość przeznaczona jest wyłącznie do samotnej zabawy i nie oferuje żadnej funkcjonalności multiplayer.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo: Odpowiednia dla każdego wieku.