Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 6 marca 2013, 08:30

Ruszyło nowe Humble Bundle z grami na PC i Androida (m.in. Dungeon Defenders, Super Hexagon i NightSky HD)

Wystartowała akcja The Humble Bundle with Android 5. W jej ramach za niewielką sumę można nabyć zestaw sześciu produkcji, z których każda działa zarówno na PC, jak i na urządzeniach z systemem Android. W najnowszym zestawie znalazły się gry – Dungeon Defenders, Super Hexagon, Beat Hazard Ultra, Dynamite Jack, Solar 2 i NightSky HD.

Akcja Humble Bundle najczęściej oferuje za niewielkie sumy atrakcyjne zestawy gier pecetowych. Jakiś czas temu organizatorzy postanowili jednak rozszerzyć swoją działalność i zaczeli urządzać również edycje z produkcjami , które działają zarówno na PC, jak i na urządzeniach z systemem Android. Właśnie wystartowała najnowsza promocja tego typu.

Humble Bundle – strona oficjalna akcji

W skład nowego estawu weszły gry:

  •  - Beat Hazard Ultra
  •  - Dynamite Jack
  •  - Solar 2
  •  - NightSky HD

W Humble Bundle sami wybieramy, ile jesteśmy gotowi zapłacić za powyższe cztery tytuły. Warto jednak wykazać się odrobiną hojności, gdyż część z zysków z akcji idzie na konto fundacji charytatywnych Child’s Play Charity i The Electronic Frontier Foundation. Ponadto wpłacając minimum 6,65 dolarów (ok. 21 zł) otrzymacie dodatkowo gry:

  •  - Dungeon Defenders (plus wszystkie DLC)
  •  - Super Hexagon

Kupując najnowsze Humble Bundle będziecie mogli pobrać każdą z powyższych gier w wersjach na Androida oraz PC (Windows, OSX i Linux). Dodatkową atrakcją są ścieżki dźwiękowe ze wszystkich powyższych tytułów za wyjątkiem Dynamite Jack.

Na najnowsze Humble Bundle składa się atrakcyjny zestaw gier, z których niektóre debiutują na Androidzie w ramach tej akcji.  Beat Hazard Ultra to oldskulowa strzelanka w stylu znanym z automatów. Dynamite Jack to propozycja dla fanów skradanek, a NightSky HD to śliczna platformówka 2D z silnymi elementami logicznymi. Największymi gwiazdami zestawu są jednak produkcje dostępne po przekroczeniu 6,65 dolarów. Dungeon Defenders to popularne tower defense, które rozgrywane jest z perspektywy przypominającej gry akcji. Natomiast Super Hexagon to zwariowana zręcznościówka, którą stworzył Terry Cavanagh, czyli autor przebojowego VVVVVV.