Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2012, 12:34

autor: Adrian Werner

Ruszyła zimowa edycja Indie Royale (m.in. Greed Corp, Hamled i BIT.TRIP RUNNER)

Ruszyła nowa edycja Indie Royale, dzięki której można zakupić w atrakcyjnej cenie zestaw gier niezależnych. Tym razem w ofercie znalazły się m.in. Greed Corp, Hamled, BIT.TRIP RUNNER i Conquest of Elysium.

Nowe Indie Royale tradycyjnie oferuje kilka gier niezależnych oraz zestaw albumów muzycznych. - Ruszyła zimowa edycja Indie Royale (m.in. Greed Corp, Hamlet i BIT.TRIP RUNNER) - wiadomość - 2012-12-05
Nowe Indie Royale tradycyjnie oferuje kilka gier niezależnych oraz zestaw albumów muzycznych.

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już raptem kilka tygodni, więc nic dziwnego, że przeżywamy obecnie prawdziwą powódź różnego rodzaju promocji i wyprzedaży. Najnowszą akcją tego typu jest nowa edycja Indie Royale, która tradycyjnie pozwala tanio nabyć pakiet ciekawych produkcji niezależnych. W najnowszym zestawie znalazły się następujące gry:

  1. Greed Corp
  2. Hamlet
  3. BIT.TRIP RUNNER
  4. Conquest of Elysium 3
  5. Leave Home
  6. They Breathe
  7. Ścieżki dźwiękowe z Leave Home oraz They Breathe

Aby nabyć ten pakiet musicie wpłacić cenę minimalną, która obecnie wynosi 4,09 euro, czyli w przeliczeniu około 17 złotych. Natomiast jeśli zapłacicie 6,22 euro (niecałe 22 zł) lub więcej, to otrzymacie również:

  1. Album Bluescreen zespołu Protodome

Warto zaznaczyć, że Indie Royale działa na trochę innych zasadach niż większość akcji tego typu. Cena minimalna kształtowana jest bowiem przez działania samych kupujących. Im więcej osób zdecyduje się zapłacić najmniejszą możliwą kwotę, tym wyższa się ona staje. Jednocześnie jednak osoby, które wydadzą na zestaw więcej niż muszą obniżają cenę dla przyszłych klientów. W sumie skutkuje to systemem, gdzie opłaca się dokonać zakupu jak najwcześniej.

  1. Indie Royale – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.