Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2012, 12:37

autor: Hed

Otwarta beta Path of Exile wystartuje dopiero w styczniu

Studio Grinding Gear Games opóźniło start otwartej bety Path of Exile, czyli gry free-to-play w stylu Diablo III. Ogólnodostępne testy, które miały rozpocząć się w grudniu, zostały przełożone na styczeń 2013 roku.

Otwarta beta Path of Exile zacznie się dopiero w styczniu. - Otwarta beta Path of Exile wystartuje dopiero w styczniu - wiadomość - 2012-12-05
Otwarta beta Path of Exile zacznie się dopiero w styczniu.
Path of Exile:
  • Otwarta beta gry wystartuje dopiero 23 stycznia
  • W najbliższych dniach twórcy zaproszą więcej osób do zamkniętych testów

Opóźniono start otwartej bety Path of Exile, czyli free-to-play’owego konkurenta Diablo III. Studio Grinding Gear Games wyjaśniło na swoim forum, że ten etap produkcji, planowany wcześniej na grudzień, rozpocznie się dopiero 23 stycznia. To pozwoli dopracować rozgrywkę i upewnić się, że beta otrzyma odpowiednią opiekę ze strony dewelopera. Chodzi o to, że w grudniu wielu pracowników zamierza wziąć wolne w związku z okresem świątecznym.

Przedstawiciel Grinding Gear Games przekonuje na forum, że przygotowanie odpowiedniej wersji gry do startu bety problemem nie jest. Chodzi więc o to, że grudzień jest dość niefortunnym okresem na przeprowadzanie tego typu wydarzeń. Na możliwość zagrania w produkcję trzeba będzie poczekać parę dodatkowych tygodni. Wraz z rozpoczęciem ogólnodostępnych testów, studio wypuści łatkę 0.10.0, wprowadzającą akt trzeci i wiele różnych poprawek.

Path of Exile jest w fazie zamkniętej bety od ponad roku. Dostęp do niej można uzyskać tylko po zdobyciu odpowiedniego kodu lub wykupieniu jednego z pakietów z dodatkami. W najbliższych dniach Grinding Gear Games zaprosi do zabawy nowe osoby – zainteresowani powinni wypatrywać konkursów i innych form rozdawania kluczy. Podobno codziennie rozesłanych zostanie 500 kodów do uczestników zamkniętych testów, którzy będą mogli przekazać je znajomym.

Otwarta beta Path of Exile wystartuje dopiero w styczniu - ilustracja #3Path of Exile to jedna z ciekawszych gier free-to-play na horyzoncie. Grinding Gear Games pracuje nad nią już od około sześciu lat i w końcu zbliża się do końca tej drogi. Produkcja przypomina takie tytuły jak Diablo III, czy Torchlight II, ale stawia na popularny dzisiaj model finansowy, oferując darmowy dostęp do rozgrywki rekompensowany obecnością mikropłatności. Premiera tytułu powinna nastąpić w przyszłym roku.

  1. Oficjalna strona Path of Exile
  2. Sprawdzamy wersję beta Path of Exile - darmowej konkurencji dla Diablo III
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.