Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2011, 08:41

autor: Mateusz Kądziołka

Ruszyła otwarta beta gry MMO War of the Immortals

Firma Perfect World Entertainment poinformowała, że gra MMORPG War of the Immortals weszła w fazę open beta. Każdy chętny może więc za darmo przetestować najnowszą produkcję doświadczonych twórców.

Firma Perfect World Entertainment ogłosiła, że gra MMORPG War of the Immortals weszła w fazę otwartych beta testów. Każdy więc może za darmo sprawdzić, jak wyglądają przygody w fantastycznym świecie Motenii.

W związku z wejściem w fazę otwartych beta testów, firma Perfect World Entertainment dodała dwa nowe serwery (Gaia i Midgard), aby dostosować infrastrukturę do nowego napływu graczy. Jeśli chcecie sprawdzić produkcję, to musicie udać się na jej oficjalną stronę, zarejestrować się i pobrać klienta. Warto zaznaczyć, że twórcy przygotowali nagrody (w tym całkiem mocny pecet), które zostaną rozdane szczęśliwym testerom. Aby zakwalifikować się do losowania należy mieć odpowiednio rozwiniętą postać. Konkurs przeznaczony jest jednak tylko dla osób mieszkających w USA. Z okazji przejścia do fazy otwartych beta testów, pojawił się też filmik promujący grę.

War of the Immortals to kolejna produkcja z gatunku MMORPG, za którą odpowiada doświadczone studio Perfect World Entertainment (twórcy między innymi Jade Dynasty i Forsaken World). Tytuł przenosi graczy do fantastycznego uniwersum Motenii, gdzie czeka na nich wiele wyzwań. Do wyboru jest 8 klas (od maga po berserkera), a gra oferuje setki questów i rozbudowany tryb PvP. Produkcja jest dostępna tylko na pecetach.