Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2013, 15:06

autor: Hed

RuneScape 3 wystartuje 22 lipca – nowa wersja gry zbudowana na HTML 5

Znamy datę startu gry RuneScape 3, czyli odświeżonej wersji najpopularniejszej produkcji MMO w historii. Aktualizacja, która przyniesie poważne zmiany w zakresie grafiki i rozgrywki, zostanie opublikowana 22 lipca.

RuneScape 3 wystartuje 22 lipca. - RuneScape 3 wystartuje 22 lipca – nowa wersja gry zbudowana na HTML 5 - wiadomość - 2013-07-03
RuneScape 3 wystartuje 22 lipca.
RuneScape 3:
  • Nowa wersja gry wystartuje 22 lipca
  • Główną zmianą jest przejście na HTML 5
  • Gra jest dostępna w systemie free-to-play

Firma Jagex ujawniła datę premiery RuneScape 3, czyli aktualizacji do swojej popularnej gry MMO dostępnej za darmo z poziomu przeglądarki. Nowa wersja tytułu, zbudowana na technologii HTML 5, wystartuje 22 lipca. Twórcy przekonują, że ta zmiana przyniesie niedostępne wcześniej możliwości oraz zwiększy poziom interakcji miedzy graczami a grą. Nie bez znaczenia jest też to, że RuneScape 3 otrzyma lepszą oprawę graficzną, pokazaną na obrazkach i zwiastunach.

Główną zmianą w RuneScape 3 jest przejście z technologii Java na HTML 5, dzięki czemu fani będą mogli uruchamiać grę bez konieczności instalacji specjalnych wtyczek. Odświeżony silnik produkcji zapewni także atrakcyjniejszą grafikę, lepszą pracę kamery i inne techniczne poprawki. Ważne jest to, że Jagex szykuje nowe atrakcje, w tym wydarzenie nazwane The Battle for Lumbridge, czy chociażby rankingi sieciowe, w których porównamy wyniki z innymi ludźmi.

  1. Oficjalna strona gry RuneScape 3

RuneScape 3 wystartuje 22 lipca – nowa wersja gry zbudowana na HTML 5 - ilustracja #2RuneScape to podobno najpopularniejsza gra MMO w historii gatunku, która doczekała się 200 milionów zarejestrowanych użytkowników. Produkcja rozgrywa się w średniowiecznym świecie fantasy i pozwala rozwijać bohatera w wielu dziedzinach – od walki, aż po rzemiosło. Studio Jagex szczyci się brakiem ograniczeń w grze, dzięki czemu każda postać może wykonać każde dostępne zadanie. RuneScape funkcjonuje w systemie free-to-play z poziomu przeglądarki.