Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2018, 12:34

autor: Aquma

Jutro rozpocznie się 14 Dni Fortnite

Epic Games poinformowało, że jutro, wraz z aktualizacją 7.1, w Fortnite rozpocznie się wydarzenie świąteczne 14 Dni Fortnite. W obydwu trybach gry zdobyć będzie można szereg ciekawych nagród.

Świąteczne atrakcje w Fortnite. - Rozpoczyna się 14 Dni Fortnite - wiadomość - 2018-12-18
Świąteczne atrakcje w Fortnite.

Firma Epic Games poinformowała, że 19 grudnia, wraz z premierą aktualizacji 7.1, w Fortnite rozpocznie się wydarzenie 14 Dni Fortnite. Z tej okazji przygotowano szereg nowych gadżetów i ciekawostek dla obydwu trybów gry – Battle Royale oraz Ratowania Świata.

Gracze preferujący Battle Royale będą mogli skorzystać ze Śnieżkownika (wyrzutni śnieżek), a także chować się za ozdobionymi, świątecznymi krzakami. Dodatkowo, przez następne dwa tygodnie, każdego dnia otrzymamy nowe wyzwanie oraz darmową nagrodę. Nie zabraknie też bożonarodzeniowych nowości w sklepie z przedmiotami.

W trybie Ratowania Świata pojawią się nowi, świąteczni przeciwnicy oraz starzy wrogowie. Dla przykładu, otrzymamy okazję, by zmierzyć się z bożonarodzeniowymi… pustakami. Na zainteresowanych czekać będzie również misja świąteczna – wykonawszy ją otrzymamy śnieżynkowe talony, które można będzie wykorzystać w sklepie (gdzie codziennie znajdziemy również nową, darmową Ulepszamę). Do 25 grudnia, nie wydając ani grosza, będzie można też zdobyć Matkę-Wszystkich-Lam.

Pełną listę zmian i nowości wprowadzanych przez aktualizację 7.1 znajdziecie w komunikacie na oficjalnej stronie dewelopera.

  1. Fortnite – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach