Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2015, 11:07

autor: Luc

Rozpoczął się darmowy weekend z The Elder Scrolls Online

Jeżeli uczestniczyliście wcześniej w becie The Elder Scrolls Online i chcielibyście przetestować produkcję ponownie bez jej kupowania - lepszej okazji mieć nie będziecie. Sieciowa produkcja przez kilka najbliższych dni będzie dostępna dla wszystkich chętnych bezpłatnie, twórcy przygotowali z tej okazji także kilka niespodzianek.

Darmowy weekend to świetna okazja do przetestowania tytułu. - Rozpoczął się darmowy weekend z The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2015-04-17
Darmowy weekend to świetna okazja do przetestowania tytułu.

Niedawno informowaliśmy Was o przejściu The Elder Scrolls Online na nowy model finansowy. Gra MMO rozgrywająca się w świecie znanym chociażby ze Skryima, do tej pory funkcjonowała w oparciu o miesięczny abonament, ponadto sam tytuł trzeba było zakupić. Twórcy ostatecznie zrezygnowali z tego rozwiązania i wycofali subskrypcję, w jej miejsce wprowadzając opcjonalne mikrotransakcje. Osoby, które już wcześniej były zainteresowane produkcją, ale nie chciały wydawać na nią gotówki, mają teraz okazję przetestować ją przez kilka najbliższych dni. Rozpoczęty kilkanaście godzin temu Welcome Back Weekend potrwa do 20 kwietnia 2015 roku, do godziny 16:00. Wszyscy chętni, którzy uczestniczyli wcześniej w becie mogą w tym czasie za darmo pobrać klienta gry, stworzyć konto i bez ograniczeń pobiegać po Tamriel.

Od niedawna możemy bronić Tamriel bez opłacania abonamentu. - Rozpoczął się darmowy weekend z The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2015-04-17
Od niedawna możemy bronić Tamriel bez opłacania abonamentu.

Twórcy z tej okazji przygotowali także kilka niespodzianek dla osób, które wciąż w niego grają. Jeżeli pomiędzy 16 a 20 kwietnia gracze zalogują się na przynajmniej dwie godziny, wezmą udział w losowaniu, w którym czekają na nich następujące nagrody:

  • Karta upominkowa do wykorzystania w Bethesda Store o wartości 25 dolarów (około 100 złotych)
  • Sympatyczny prosiaczek – wirtualne zwierzątko-towarzysz
  • Maskotka Mudcraba
  • Figurka Symbiote Norda
  • Kopia The Elder Scrolls Online Imperial Edition
  • Pakiety 3 000 i 1500 koron do wykorzystania w sklepie w obrębie gry

Ilość poszczególnych upominków jest ograniczona. W loterii mogą wziąć udział także osoby, które nie kupiły produkcji, a jedynie testują ją podczas darmowego weekendu. Twórcy przygotowali dla fanów jeszcze kilka innych, pomniejszych niespodzianek, których szczegółowy opis możecie znaleźć w osobnym poście na oficjalnej stronie.

Gra jest obecnie dostępna jedynie w wersji na PC, ale na 9 czerwca 2015 roku jest planowana premiera wydań na PlayStation 4 oraz Xboksa One.