Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2019, 11:59

autor: Aquma

Rozgrywki ligowe trafią do Black Ops 4 – najpierw na PS4

Studio Treyarch – odpowiedzialne za strzelankę Call of Duty: Black Ops 4 – poinformowało, że wspomniany tytuł doczeka się niedługo trybu rankingowego. Nowość początkowo będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4.

Black Ops 4 niedługo otrzyma tryb ligowy. - Rozgrywki ligowe trafią do Black Ops 4 – najpierw na PS4 - wiadomość - 2019-01-31
Black Ops 4 niedługo otrzyma tryb ligowy.

W SKRÓCIE:

  1. Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma w lutym tryb rankingowy;
  2. aktualizacja początkowo będzie dostępna wyłącznie na PS4;
  3. termin wydania patcha na pozostałych platformach nie jest znany;
  4. tryb rankingowy początkowo miał się pojawić w grudniu.

Call of Duty: Black Ops 4 – stworzona przez studio Treyarch, najnowsza część kultowej serii strzelanek pierwszoosobowych – w połowie lutego doczeka się trybu ligowego, który miał zostać udostępniony jeszcze w grudniu zeszłego roku. Niestety, są i złe wieści – z nowości początkowo skorzystać będą mogli wyłącznie właściciele konsol PlayStation 4. Pozostali gracze będą musieli zaczekać. Jak długo? Nie wiadomo.

Biorąc pod uwagę zmiany w strukturze rozgrywek ligowych, wdrożenie ich i przetestowanie zajmie nam kilka dodatkowych tygodni. Uruchomienie World League Hub i trybu League Play jest teraz zaplanowane na następną dużą aktualizację gry, która zostanie udostępniona w połowie lutego, najpierw na PS4. Ponieważ jest to część większej aktualizacji, z wieloma ruchomymi elementami, którymi muszą zająć się deweloperzy, wydawca i zarządcy platform, konkretny dzień premiery jest nadal precyzowany w rozmowach z udziałem wszystkich wspomnianych stron i zostanie ogłoszony, kiedy trochę się do niego zbliżymy - czytamy w poświęconej sprawie notce na blogu Treyarch.

Jak można się domyślić, pecetowcy i posiadacze Xboksów One nie przyjęli tej informacji z radością – szczególnie biorąc pod uwagę dotychczasowe opóźnienia. Pocieszenie może stanowić jedynie informacja, że tryb, który ostatecznie otrzymamy będzie bardziej rozbudowany od tego, który początkowo planowali twórcy – znajdziemy w nim m.in. zupełnie nowe zasady gry oraz pełen system progresji.

Black Ops 4 zadebiutowało 12 października na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach PC (za pośrednictwem platformy Battle.net). Gra została ciepło przyjęta przez recenzentów – u nas DM przyznał jej wysoką notę 8/10.

  1. Call of Duty – strona oficjalna
  2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?