Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2014, 13:35

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Rozdajemy kody Steam do bety polskiej strategii Spacecom – weź udział w turnieju i wygraj nagrody

Wraz z 11 bit launchpad przygotowaliśmy dla Was klucze Steam do bety gry Spacecom, polskiej strategii autorstwa studia Flow Combine. Co więcej, po uzyskaniu swojego kodu możecie wziąć udział w turnieju i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. By zdobyć jeden z udostępnionych przez nas kluczy, wystarczy, że udacie się pod adresy umieszczone w rozwinięciu niniejszej wiadomości.

Rozdajemy kody Steam do bety polskiej strategii Spacecom – weź udział w turnieju i wygraj nagrody - ilustracja #1

We współpracy z wydawcą gry Spacecom, 11 bit launchpad, rozdajemy kody Steam do bety tej kosmicznej strategii autorstwa polskiego studia Flow Combine. Aby zdobyć jeden z udostępnionych przez nas kluczy, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu gry-online.pl i udać się pod jeden z dwóch umieszczonych niżej adresów (tam poznacie więcej szczegółów). Beta omawianej produkcji potrwa do 11 września 2014 roku i oprócz rozgrywki sieciowej, filaru całej zabawy, zaoferuje graczom okrojoną w stosunku do pełnej wersji kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb skirmish.

Oprócz tego warto wspomnieć, że pod adresem www.spacecom-tournament.com znajdziecie szczegóły na temat trwającego turnieju, w którym najlepsi będą mogli wygrać bardzo atrakcyjne nagrody: komputer Alienware X51 PC, Karty NVIDIA 750 oraz 770, klawiatury Razer Blackwidow i myszki DeathAdder, jak również Dysk i pamięci RAM od GOODRam. Zmagania będą miały trzyczęściowy charakter. Pierwszy etap turnieju trwać będzie w dniach 29 sierpnia i 4 września, natomiast drugi: między 5 a 11 września. Ostatnia, finałowa część tego konkursu rozegrana zostanie w dniach 12-15 września i wówczas wyłoniona ma być najlepsza trójka graczy, która zgarnie najbardziej wartościowe nagrody. Zdecydowanie jest o co walczyć.

Spacecom to kosmiczna strategia czasu rzeczywistego tworzona przez polskie studio Flow Combine, w którym zatrudnieni są też byli twórcy produkcji z serii Wiedźmin. Rozgrywka nastawiona jest przede wszystkim na multiplayer dla maksymalnie sześciu osób. Każdy z graczy dowodzi swoją kosmiczną armadą i przy jej pomocy musi pokonać nadciągających przeciwników. Gra nie należy do najłatwiejszych, jednak wraz z brakiem przesadnego przekombinowania sprawia to, iż wszystko, co osiągamy podczas zabawy, zależy tylko od naszych umiejętności.