Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2014, 13:35

autor: Renox

Rozdajemy kody Steam do bety polskiej strategii Spacecom – weź udział w turnieju i wygraj nagrody

Wraz z 11 bit launchpad przygotowaliśmy dla Was klucze Steam do bety gry Spacecom, polskiej strategii autorstwa studia Flow Combine. Co więcej, po uzyskaniu swojego kodu możecie wziąć udział w turnieju i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. By zdobyć jeden z udostępnionych przez nas kluczy, wystarczy, że udacie się pod adresy umieszczone w rozwinięciu niniejszej wiadomości.

Rozdajemy kody Steam do bety polskiej strategii Spacecom – weź udział w turnieju i wygraj nagrody - ilustracja #1

We współpracy z wydawcą gry Spacecom, 11 bit launchpad, rozdajemy kody Steam do bety tej kosmicznej strategii autorstwa polskiego studia Flow Combine. Aby zdobyć jeden z udostępnionych przez nas kluczy, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu gry-online.pl i udać się pod jeden z dwóch umieszczonych niżej adresów (tam poznacie więcej szczegółów). Beta omawianej produkcji potrwa do 11 września 2014 roku i oprócz rozgrywki sieciowej, filaru całej zabawy, zaoferuje graczom okrojoną w stosunku do pełnej wersji kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb skirmish.

Oprócz tego warto wspomnieć, że pod adresem www.spacecom-tournament.com znajdziecie szczegóły na temat trwającego turnieju, w którym najlepsi będą mogli wygrać bardzo atrakcyjne nagrody: komputer Alienware X51 PC, Karty NVIDIA 750 oraz 770, klawiatury Razer Blackwidow i myszki DeathAdder, jak również Dysk i pamięci RAM od GOODRam. Zmagania będą miały trzyczęściowy charakter. Pierwszy etap turnieju trwać będzie w dniach 29 sierpnia i 4 września, natomiast drugi: między 5 a 11 września. Ostatnia, finałowa część tego konkursu rozegrana zostanie w dniach 12-15 września i wówczas wyłoniona ma być najlepsza trójka graczy, która zgarnie najbardziej wartościowe nagrody. Zdecydowanie jest o co walczyć.

Spacecom to kosmiczna strategia czasu rzeczywistego tworzona przez polskie studio Flow Combine, w którym zatrudnieni są też byli twórcy produkcji z serii Wiedźmin. Rozgrywka nastawiona jest przede wszystkim na multiplayer dla maksymalnie sześciu osób. Każdy z graczy dowodzi swoją kosmiczną armadą i przy jej pomocy musi pokonać nadciągających przeciwników. Gra nie należy do najłatwiejszych, jednak wraz z brakiem przesadnego przekombinowania sprawia to, iż wszystko, co osiągamy podczas zabawy, zależy tylko od naszych umiejętności.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Spacecom

Spacecom