Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2014, 14:16

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Banished - udostępniono narzędzia moderskie

Banished, niezależna gra strategiczno-ekonomiczna wydana w lutym bieżącego roku, otrzymała nową funkcjonalność - studio Shining Rock Software wypuściło zestaw narzędzi moderskich.

Twórcy ciekawej gry niezależnej Banished udostępnili zestaw narzędzi do swojej produkcji. Obecnie znajdują się one w wersji beta i dodają funkcjonalność związaną z modami. By skorzystać z nowej zawartości wystarczy kliknąć prawym przyciskiem w swojej steamowej bibliotece gier na Banished, wejść we właściwości i wybrać betę 1.0.4. Osoby, które pobrały tytuł studia Shining Rock Software z innego miejsca muszą ściągnąć patch i wkleić jego zawartość do folderu z zainstalowaną produkcją. Dodatkowo wszyscy zainteresowani modyfikacjami potrzebują pobrać BanishedKit_1.0.4.Beta, wypakować go do wybranego przez siebie folderu i to właściwie tyle. Niezbędne instrukcje dotyczące korzystania z narzędzi znajdziecie w pliku README.html.

Twórcy Banished udostępniają narzędzia dla moderów. - Banished - udostępniono narzędzia moderskie - wiadomość - 2014-08-27
Twórcy Banished udostępniają narzędzia dla moderów.

Banished - udostępniono narzędzia moderskie - ilustracja #2Banished to niezależna gra strategiczno-ekonomiczna od studia Shining Rock Software. Produkcja zadebiutowała na komputerach PC w lutym bieżącego roku. Zabawa polega na opiekowaniu się grupą ludzi wypędzonych ze swojego rodzimego miasta. Wraz z postępami w rozgrywce niewielka społeczność się rozrasta, lub wręcz odwrotnie, gdyż zapewnienie godziwego bytu naszym podopiecznym nie należy do najłatwiejszych zadań.