Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2014, 14:16

autor: Góral

Banished - udostępniono narzędzia moderskie

Banished, niezależna gra strategiczno-ekonomiczna wydana w lutym bieżącego roku, otrzymała nową funkcjonalność - studio Shining Rock Software wypuściło zestaw narzędzi moderskich.

Twórcy ciekawej gry niezależnej Banished udostępnili zestaw narzędzi do swojej produkcji. Obecnie znajdują się one w wersji beta i dodają funkcjonalność związaną z modami. By skorzystać z nowej zawartości wystarczy kliknąć prawym przyciskiem w swojej steamowej bibliotece gier na Banished, wejść we właściwości i wybrać betę 1.0.4. Osoby, które pobrały tytuł studia Shining Rock Software z innego miejsca muszą ściągnąć patch i wkleić jego zawartość do folderu z zainstalowaną produkcją. Dodatkowo wszyscy zainteresowani modyfikacjami potrzebują pobrać BanishedKit_1.0.4.Beta, wypakować go do wybranego przez siebie folderu i to właściwie tyle. Niezbędne instrukcje dotyczące korzystania z narzędzi znajdziecie w pliku README.html.

Twórcy Banished udostępniają narzędzia dla moderów. - Banished - udostępniono narzędzia moderskie - wiadomość - 2014-08-27
Twórcy Banished udostępniają narzędzia dla moderów.

Banished - udostępniono narzędzia moderskie - ilustracja #2Banished to niezależna gra strategiczno-ekonomiczna od studia Shining Rock Software. Produkcja zadebiutowała na komputerach PC w lutym bieżącego roku. Zabawa polega na opiekowaniu się grupą ludzi wypędzonych ze swojego rodzimego miasta. Wraz z postępami w rozgrywce niewielka społeczność się rozrasta, lub wręcz odwrotnie, gdyż zapewnienie godziwego bytu naszym podopiecznym nie należy do najłatwiejszych zadań.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Banished

Banished