Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2012, 12:30

autor: Kono

Rozdajemy klucze do weekendowych testów gry Guild Wars 2

Przygotowaliśmy dla Was klucze do zamkniętych testów gry Guild Wars 2, dzięki którym sprawdzicie jak prezentuje się jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji z gatunku MMO.

Drugi weekend z betą Guild Wars 2 zbliża się wielkimi krokami. Wraz z firmami ArenaNet oraz CD Projekt chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w zamkniętych testach gry i rozdać klucze umożliwiające wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu.

Rozdajemy klucze do weekendowych testów gry Guild Wars 2 - ilustracja #1

Aby otrzymać klucz, wystarczy przejść na naszą stronę promocyjną. Kolejne kody będziemy sukcesywnie dorzucać do puli o różnych godzinach począwszy od teraz do niedzieli 3 czerwca. Osobom, które chcą upolować dostęp do bety Guild Wars 2 polecamy częste odwiedzanie naszej strony promocyjnej oraz profilu na Facebooku. To właśnie tam będziemy tam dawać wskazówki o następnych „dostawach” oraz rozdawać dodatkowe klucze.

W celu wykorzystania zdobytego klucza należy w pierwszej kolejności utworzyć profil na oficjalnej stronie Guild Wars 2. Pozostałe szczegóły dotyczące ściągnięcia klienta oraz aktywacji klucza znajdziecie w specjalnym wątku, który jest w tym miejscu. Przypominamy, że beta potrwa od 8 czerwca (godzina 21:00) do 11 czerwca (godzina 9:00).