Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2012, 12:15

autor: Sarge

Rozdajemy klucze do drugiego weekendu beta testów End of Nations

Serwis gry-online.pl ma do rozdania szereg kluczy uprawniających do wzięcia udziału w drugim weekendzie zamkniętych beta testów gry End of Nations. Zapas kodów jest ograniczony, więc obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna faza zamkniętych beta testów gry End of Nations. Z tej okazji po raz kolejny mamy do rozdania kody pozwalające wziąć udział w tym wydarzeniu.

Zapisy na beta testy przez cały czas odbywają się na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli mimo to nie udało się Wam otrzymać klucza uprawniającego do udziału w beta testach, możecie zdobyć go za pośrednictwem naszej strony promocyjnej. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta w serwisie gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail.

  1. Przetestuj End of Nations – rozdajemy klucze do beta testów

Testy wystartują 3 sierpnia (godzina 6:01), a zakończą się 6 sierpnia (godzina 5:59). Instrukcję wykorzystania otrzymanego kodu znajdziecie pod tym adresem. Warto dodać, że wszystkie osoby zamawiające grę przedpremierowo w specjalnej wersji Founders Edition mają zagwarantowany dostęp do wszystkich beta testów.

End of Nations to rozgrywająca się w niedalekiej przyszłości produkcja MMORTS autorstwa studia Petroglyph. Twórcy są znani m.in. za sprawą takich dzieł jak Star Wars: Empire at War, czy Rise of Immortals. End of Nations jest grą typu free to play z systemem opcjonalnych mikropłatności, która ukaże się 20 sierpnia wyłącznie na PC.

  1. Oficjalna strona internetowa gry End of Nations