Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2013, 10:40

autor: Sarge

Rozdajemy klucze do beta testów gry przeglądarkowej Anno Online

Serwis gry-online.pl ma do rozdania klucze umożliwiające wzięcie udziału w zamkniętych beta testach gry przeglądarkowej Anno Online. Liczba kodów jest ograniczona, więc tradycyjnie obowiązuje tu zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Obecnie trwają zamknięte testy produkcji przeglądarkowej Anno Online, wchodzącej w skład znanej serii gier strategicznych. Z tej okazji mamy dla Was do rozdania klucze uprawniające do sprawdzenia bety.

Fani serii Anno już teraz mogą przetestować jej przeglądarkową odsłonę - Rozdajemy klucze do beta testów gry przeglądarkowej Anno Online - wiadomość - 2013-02-15
Fani serii Anno już teraz mogą przetestować jej przeglądarkową odsłonę

Jeśli chcielibyście przetestować produkcję studia Blue Byte Software przed premierą, musicie udać się na naszą stronę promocyjną. Jedynym warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie konta w serwisie gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail. Na wspomnianej stronie dostępne są dokładne instrukcje wykorzystania klucza i uruchomienia bety.

  1. Zdobądź klucz do bety Anno Online

Anno Online to przeglądarkowa gra strategiczna typu free to play, która nie została zbyt mocno uproszczona względem poprzednich części cyklu Anno. Zadaniem gracza jest zajmowanie się rozbudową i rozwojem miast w epoce średniowiecza, przy równoczesnym dbaniu o potrzeby mieszkańców. Z czasem pojawia się również możliwość ekspansji na inne wyspy, a zabawa jest urozmaicania licznymi aspektami społecznościowymi. Premiera pełnej wersji Anno Online powinna odbyć się jeszcze w tym roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Anno Online