Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2013, 20:00

Royal Quest – rozdajemy 3000 kluczy do zamkniętej bety polskiej wersji

Dopadła Was świąteczna nuda? Dzięki uprzejmości firmy Cenega, wydawcy polskiej wersji Royal Quest, mamy dla Was 3000 kluczy upoważniających do udziału w zamkniętych beta-testach tejże produkcji.

Zamknięte beta-testy polskiej wersji Royal Quest wystartowały na początku zeszłego tygodnia. - Royal Quest – rozdajemy 3000 kluczy do zamkniętej bety polskiej wersji - wiadomość - 2013-12-23
Zamknięte beta-testy polskiej wersji Royal Quest wystartowały na początku zeszłego tygodnia.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was niespodziankę – 3000 zaproszeń do zamkniętych beta-testów Royal Quest. Jest to gra MMORPG stworzona przez rosyjskie studio Katauri Interactive, której polska wersja ukaże się na rynku w najbliższym czasie dzięki firmie Cenega.

Testy ruszyły w ubiegłym tygodniu, zaś pierwsza fala zaproszeń trafiła do wszystkich tych, którzy wyrazili chęć udziału w nich przed 15 grudnia. Przedstawiciele rodzimego wydawcy zapewniają, że w najbliższej przyszłości rozesłane zostaną kolejne klucze, ale po co czekać? Wystarczy, że udacie się pod ten adres i odbierzecie swój własny kod dostępu. Może to zrobić każdy zarejestrowany czytelnik, który potwierdził swój adres e-mail. Następnie wystarczy jedynie postępować zgodnie z podanymi instrukcjami. Dzięki temu z pewnością nie zagrozi Wam w te Święta nuda.

Royal Quest – rozdajemy 3000 kluczy do zamkniętej bety polskiej wersji - ilustracja #2Royal Quest to gra MMORPG osadzona w świecie fantasy pełnym magii, alchemii i przeróżnej technologii. Fabuła tytułu obraca się wokół rywalizacji władcy królestwa Elenii z Czarnymi Alchemikami, którzy pragną zdobyć nieograniczoną potęgę. Na graczy czeka przeszło 100 lokacji, cztery grywalne klasy (Szermierz, Złodziej, Mag oraz Łucznik), a także możliwość posiadania chowańca i zajmowania twierdz. Produkcja zadebiutowała na rynku 3 kwietnia 2012 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa polskiej wersji gry Royal Quest