Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2017, 08:27

autor: Entelarmer

Routine – kosmiczny survival horror zalicza opóźnienie

Studio Lunar Software poinformowało o opóźnieniu premiery Routine. Survival horror w klimatach science fiction zadebiutuje najwcześniej za miesiąc.

Marzec powoli dobiega końca, tak więc zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, studio Lunar Software powinno wkrótce wypuścić na PC swoją debiutancką produkcję, zatytułowaną Routine. Tak się jednak nie stanie, bowiem na oficjalnym blogu firmy poinformowano o przesunięciu daty premiery gry. Jak podają twórcy, ich survival horror oferuje dwie ścieżki fabularne, prowadzące do odmiennych zakończeń. O ile pierwsza z nich jest już gotowa, tak druga na razie nie spełnia oczekiwań zespołu. W związku z tym postanowiono poświęcić dodatkowy miesiąc lub nawet dwa na dopracowanie gry. Przypomnijmy, że twórcy rozważają wydanie Routine także na konsoli PlayStation 4, aczkolwiek decyzja w tej sprawie zostanie podjęta dopiero po debiucie na PC.

Na upiorną wycieczkę po księżycowej stacji przyjdzie nam jeszcze poczekać. - Routine – kosmiczny survival horror zalicza opóźnienie - wiadomość - 2017-03-24
Na upiorną wycieczkę po księżycowej stacji przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Nie jest to pierwsze opóźnienie terminu premiery tej produkcji. Debiutancki projekt Lunar Software zapowiedziano jeszcze w 2012 roku i pierwotnie miał on ukazać się rok później. Jednak przez długi czas nie otrzymywaliśmy kolejnych informacji. Dopiero w zeszłym roku twórcy ponownie dali o sobie znać, publikując zwiastun informujący o marcowej premierze gry.