Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2021, 14:46

Rodzime budynki w The Sims 2; zobacz kreacje Polaka

Użytkownik Wykopu o pseudonimie MarianoaItaliano w ramach projektu #bloksimsow tworzy w The Sims 2 typowe polskie budynki.

Od dawna wiadomo, że seria The Sims pozwala na stworzenie wielu imponujących budynków. Jeśli jesteście ciekawi, jak w grze wyglądałoby odzwierciedlenie polskiej rzeczywistości, teraz macie okazję – wszystko to za sprawą rozwijanego na Wykopie projektu #bloksimsow.

Za całą inicjatywę odpowiada użytkownik o pseudonimie MarianoaItaliano. W The Sims 2 tworzy on budynki, które możemy zobaczyć praktycznie w każdym mieście. Wśród nich znajdziemy bloki z wielkiej płyty oraz domy „kostki”. W ich wnętrzu mamy natomiast meblościanki, dywany pokrywające prawie całą powierzchnię pokoju czy boazerie. Całość opatrzona jest nierzadko również historią rodziny zamieszkującej dane mieszkanie.

Jak sam MarianoaItaliano wspomina w wywiadzie udzielonym serwisowi Noizz (do którego przeczytania serdecznie Was zachęcam), projekt ten jest dla niego powrotem do dzieciństwa. Wyjechał on bowiem z Polski kilkanaście lat temu i przy pomocy gry odtwarza kraj tak, jak go zapamiętał.

Jeśli jesteście zainteresowani tym, jak wyglądają przykładowe projekty, to poniżej znajdziecie kilka screenów.

Rodzime budynki w The Sims 2; zobacz kreacje Polaka - ilustracja #1
Żródło: https://www.wykop.pl/tag/bloksimsow/wszystkie/
Rodzime budynki w The Sims 2; zobacz kreacje Polaka - ilustracja #2
Żródło: https://www.wykop.pl/tag/bloksimsow/wszystkie/