Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 28 czerwca 2016, 12:37

autor: Góral

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari - zadebiutowała nowa gra twórców Skiing Yeti Mountain

Studio Featherweight Games, znane przede wszystkim ze świetnego Skiing Yeti Mountain, opublikowało swój kolejny projekt - zabawny symulator rodea Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari.

W maju 2015 roku doczekaliśmy się premiery zręcznościowej gry Skiing Yeti Mountain od studia Featherweight Games. Produkcja okazała się nad wyraz udana, więc z niecierpliwością czekaliśmy na kolejny projekt tej ekipy. Ten jest już dostępny, nazywa się Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari i tak, deweloperom ponownie udało się stworzyć świetną aplikację.

Podczas zabawy wcielamy się w mistrza rodeo, który przemierza dzikie tereny sawanny, zamieszkiwane przez goryle, bawoły, słonie, ptaki i kto wie co jeszcze. Nasz podopieczny ma jednak wszystkie niebezpieczeństwa w nosie i używając swojego lassa przemierza świat skacząc z jednego zwierzaka na drugiego. Dodatkowo zdobywa szacunek i przyjaźń niektórych osobników i rozkręca swoje własne ZOO.

W praktyce Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari jest auto-runnerem, czyli produkcją, w której postać pędzi przed siebie jak szalona, a naszym zadaniem jest omijanie przeszkód i nabijanie wysokich wyników punktowych. W tym przypadku ogólne zasady rozgrywki są oczywiście takie same, ale produkcja jest nieco inna, gdyż w odpowiednich momentach musimy skakać i w locie łapać na lasso kolejne zwierzaki, którymi dodatkowo trzeba też sterować. Ponadto mamy jeszcze wspomniane ZOO czekające tylko na rozbudowę i rządnych natury klientów, zapewniających nam rozmaite korzyści. Dodatkowo można robić zdjęcia pupilom i udostępniać je w sieci, a poza tym wszystkie to strasznie zabawna i wciągająca produkcja.

Pobierzecie ją za darmo z App Store i Google Play, więc gorąco zachęcamy do samodzielnego przetestowania jej na własnej skórze.