Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Skiing Yeti Mountain (iOS)
OkładkaSkiing Yeti Mountain (iOS)

Skiing Yeti Mountain

Gra zręcznościowa opracowana przez studio Featherweight Games.

Zręcznościowe | sporty zimowe | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Skiing Yeti Mountain Premiera

20maj2015

iOS AND

Gry podobne do Skiing Yeti Mountain

Rayman Fiesta Run

Dudeski

Grand Mountain Adventure

Skiing Yeti Mountain to wydana na Androida mobilna zręcznościówka narciarska, którą opracowało studio Featherweight Games. Produkcję można pobrać za darmo. Autorzy zarabiają na reklamach, ale dostępna jest także opcja ich wyłączenia za pomocą jednorazowej mikropłatności.

Gra Skiing Yeti Mountain nie posiada żadnej składnej warstwy fabularnej. Wcielamy się po prostu w narciarza, który musi zjechać z tytułowej góry. Na trasie poumieszczane są chorągiewki zmuszające nas do slalomów. Niebieskie musimy ominąć z prawej strony, a czerwone z lewej. Jednocześnie trzeba pilnować, aby postać nie zaryła w drzewo.

Trasy mają zawsze określoną długość i po przejechaniu mety otrzymujemy wynik punktowy, który zależy od czasu przejazdy oraz ilości popełnionych błędów. Zabawę urozmaicają różne typy podłoża. Poza standardowym śniegiem możemy także trafić na np. spowalniający jazdę głęboki śnieg lub też nabrać szybkości na lodzie. Wszystko to pozwala nam kontrolować prędkość jazdy i dopasować ją do warunków oraz przeszkód. Poza standardowymi etapami dostępne są także wyzwania, mające postać szalenie trudnych misji z określonym celami.

Sterowanie jest banalnie proste. Postać automatycznie zjeżdża w dół trasy, a my jedynie kontrolujemy jej pozycję na ekranie kreśląc w lewo lub prawo krótkie linie, pełniące funkcję rozkazu skrętu w danym kierunku. Wszystko to ukazane jest za pomocą pełnej dużych pikseli stylistyki retro.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Skiing Yeti Mountain: 12+

iOS
AND