Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2013, 18:57

autor: Hed

Risen otrzymał kompletne wydanie zawierające obydwie części serii

Dzisiaj do sprzedaży trafił zestaw Risen: Wydanie kompletne, zawierający dwie części serii studia Piranha Bytes wraz z dodatkami. Mówimy zarówno o rozszerzeniach rozgrywki, jak i bonusach w stylu ścieżki dźwiękowej.

Cała seria Risen w komplecie. - Risen otrzymał kompletne wydanie zawierające obydwie części serii - wiadomość - 2013-07-26
Cała seria Risen w komplecie.

Firma Cenega Poland poinformowała, że do sprzedaży trafił pecetowy zestaw Risen: Wydanie kompletne, zawierający pierwszą i drugą część gry wraz z rozszerzeniami. Kupując ten pakiet, którego cena sugerowana wynosi 119,99 zł, otrzymacie również specjalne bonusy, w tym płytę z filmach o kulisach produkcji Risen, ścieżkę dźwiękową, mapę świata oraz drukowany poradnik. Jak widać, nowe wydanie pozwala skompletować praktycznie całą serię za jednym zamachem.

W skład rozszerzenia wchodzą dwie części gry wraz z instrukcjami. Do tego dodano kod do aktywacji trzech dodatków do drugiej z nich, czyli Świątynię powietrza, Tajemniczą Wyspę oraz Ubranie pirata. Wydanie kompletne zawiera także: płytę DVD z filmem Making of Risen, drukowaną mapę świata z plakatem na odwrocie, drukowany poradnik gracza oraz CD ze ścieżką dźwiękową. Firma Cenega przekazała, że Polska jest pierwszym krajem, do którego trafił ten zestaw.

Zawartość Risen: Wydanie kompletne

  • Płytę z grą Risen
  • Drukowaną instrukcję do gry Risen
  • Płytę DVD z filmem Making of Risen
  • Płytę z grą Risen 2: Mroczne wody
  • Drukowaną instrukcję do gry Risen 2
  • Drukowaną mapę świata gry z plakatem na odwrocie (format A1)
  • Drukowany poradnik gracza (120 stron)
  • Płytę CD ze ścieżką dźwiękową z gry
  • Kod do aktywacji trzech dodatków DLC
  1. Oficjalna strona gry Risen 2

Risen otrzymał kompletne wydanie zawierające obydwie części serii - ilustracja #3Risen to seria gier akcji RPG, za którą odpowiada studio Piranha Bytes. Ten niemiecki deweloper jest znany graczom przede wszystkim z kultowego w Polsce Gothica. Pierwsza część Risen wyszła w 2009 roku i dostała od nas wysoką ocenę – przyznaną za oddanie klimatu i stylu poprzednich tytułów Piranha Bytes. Druga, wydana w 2012 roku, przyniosła zmianę klimatów na pirackie, ale okazała się co najmniej równie udana.