Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2013, 18:57

autor: Hed

Risen otrzymał kompletne wydanie zawierające obydwie części serii

Dzisiaj do sprzedaży trafił zestaw Risen: Wydanie kompletne, zawierający dwie części serii studia Piranha Bytes wraz z dodatkami. Mówimy zarówno o rozszerzeniach rozgrywki, jak i bonusach w stylu ścieżki dźwiękowej.

Cała seria Risen w komplecie. - Risen otrzymał kompletne wydanie zawierające obydwie części serii - wiadomość - 2013-07-26
Cała seria Risen w komplecie.

Firma Cenega Poland poinformowała, że do sprzedaży trafił pecetowy zestaw Risen: Wydanie kompletne, zawierający pierwszą i drugą część gry wraz z rozszerzeniami. Kupując ten pakiet, którego cena sugerowana wynosi 119,99 zł, otrzymacie również specjalne bonusy, w tym płytę z filmach o kulisach produkcji Risen, ścieżkę dźwiękową, mapę świata oraz drukowany poradnik. Jak widać, nowe wydanie pozwala skompletować praktycznie całą serię za jednym zamachem.

W skład rozszerzenia wchodzą dwie części gry wraz z instrukcjami. Do tego dodano kod do aktywacji trzech dodatków do drugiej z nich, czyli Świątynię powietrza, Tajemniczą Wyspę oraz Ubranie pirata. Wydanie kompletne zawiera także: płytę DVD z filmem Making of Risen, drukowaną mapę świata z plakatem na odwrocie, drukowany poradnik gracza oraz CD ze ścieżką dźwiękową. Firma Cenega przekazała, że Polska jest pierwszym krajem, do którego trafił ten zestaw.

Zawartość Risen: Wydanie kompletne

  • Płytę z grą Risen
  • Drukowaną instrukcję do gry Risen
  • Płytę DVD z filmem Making of Risen
  • Płytę z grą Risen 2: Mroczne wody
  • Drukowaną instrukcję do gry Risen 2
  • Drukowaną mapę świata gry z plakatem na odwrocie (format A1)
  • Drukowany poradnik gracza (120 stron)
  • Płytę CD ze ścieżką dźwiękową z gry
  • Kod do aktywacji trzech dodatków DLC
  1. Oficjalna strona gry Risen 2

Risen otrzymał kompletne wydanie zawierające obydwie części serii - ilustracja #3Risen to seria gier akcji RPG, za którą odpowiada studio Piranha Bytes. Ten niemiecki deweloper jest znany graczom przede wszystkim z kultowego w Polsce Gothica. Pierwsza część Risen wyszła w 2009 roku i dostała od nas wysoką ocenę – przyznaną za oddanie klimatu i stylu poprzednich tytułów Piranha Bytes. Druga, wydana w 2012 roku, przyniosła zmianę klimatów na pirackie, ale okazała się co najmniej równie udana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.