Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Riot Games Press Release 30 października 2019, 18:02

Riot Games przedstawia nową grupę koncertową True Damage

Grupa zadebiutuje 10 listopada podczas finału Mistrzostw Świata League of Legends specjalnym występem na żywo, w którym udział wezmą Becky G, Keke Palmer, SOYEON z (G)I-DLE, DUCKWRTH oraz Thutmose.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Riot Games zaprezentował dziś True Damage”, swój kolejny wirtualny zespół i serię skórek League of Legends (opcjonalne, kosmetyczne dodatki w grze), po tym jak w zeszłym roku globalną sensacją muzyczną okazało się K/DA.

Riot Games przedstawia nową grupę koncertową True Damage - ilustracja #1

“True Damage” to grupa muzyków obdarzonych charakterystycznym brzmieniem i stylem, która reprezentuje bohaterów League of Legends: Qiyanę, Sennę, Akali, Ekko i Yasuo. Będzie ich można kupić w formie serii skórek z tymi bohaterami już 10 listopada. Muzycy wezmą udział w ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata League of Legends zorganizowanej przez Mastercard o 13:00 CET w AccorHotels Arena w Paryżu we Francji.

Specjalne wersje skórek zwane skórkami prestiżowymi zostały zaprojektowane przez Nicolasa Gesquiere'a, dyrektora artystycznego ds. kolekcji dla kobiet Louis Vuitton, dla dwóch bohaterek z Nieuchronnych Obrażeń — Qiyany i Senny.

Prestiżowa skórka firmy Louis Vuitton dla Qiyany będzie dostępna w tym samym dniu, co skórki pozostałych bohaterów True Damage, a prestiżowa skórka firmy Louis Vuitton dla Senny pojawi się na początku 2020 roku. Możliwa do zdobycia tylko podczas wydarzenia Mistrzostwa 2019, prestiżowa skórka firmy Louis Vuitton dla Qiyany będzie dostępna wyłącznie do 4.00 CET 26 listopada. Louis Vuitton wypuści również kolekcję kapsuł inspirowaną prestiżowymi skórkami Qiyany i Senny, która zostanie wkrótce zaprezentowana.

Gwiazdorski skład, czyli Becky G, Keke Palmer, SOYEON z (G)I-DLE, DUCKWRTH oraz Thutmose, jako grupa True Damage wykona na żywo swój singiel GIANTS podczas finału Mistrzostw Świata League of Legends.

Gdy dziesięć lat temu gra League of Legends pojawiła się na rynku, nikt z nas nie mógł przypuszczać, że będzie takim fenomenem kultury, jakim się stała - powiedziała Jessica Nam, główny producent League of Legends. - Teraz jest jasne, że gry są punktem centralnym popkultury, i jesteśmy niezwykle dumni, że współpracujemy z takimi wspaniałymi talentami, aby pokazać światu, czym jest League.

Dostępna od 2009 roku gra League of Legends stała się najpopularniejszą na świecie grą na PC i liderem e-sportu. Co roku najlepsze drużyny League of Legends z 13 regionalnych lig rywalizują podczas Mistrzostwa Świata, które w tym roku rozpoczną się w Berlinie, by następnie przenieść się do Madrytu i wreszcie 10 listopada zakończyć się finałem w Paryżu. W zeszłym roku Mistrzostwa Świata oglądało 99,6 miliona widzów.