Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 maja 2019, 17:53

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Rime od dziś za darmo w Epic Games Store

Rime jest kolejną produkcją, którą możecie pobrać za darmo z Epic Games Store. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie do 30 maja. Przy okazji poznaliśmy także następną grę objętą promocją.

Nowy darmowy tytuł już gotowy do pobrania w Epic Games Store. - Rime od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-05-23
Nowy darmowy tytuł już gotowy do pobrania w Epic Games Store.

Kolejna darmowa gra trafiła właśnie na platformę Epic Games Store w ramach trwającej cały rok promocji. Tym razem gracze otrzymali możliwość bezpłatnego zapoznania się z Rime, czyli trzecioosobową produkcją przygodowo-zręcznościową, w której przejmują kontrolę nad chłopcem próbującym wydostać się z tajemniczej wyspy. Tytuł dostępny będzie za darmo do 30 maja.

Firmą, która wyprodukowała Rime, jest hiszpańskie studio Tequila Works (odpowiedzialne między innymi za grę Deadlight). Tytuł miał swoją premierę w 2017 roku i trafił na PC, Xboksa One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Produkcja spotkała się z dobrym przyjęciem ze strony recenzentów - w serwisie Metacritic uzyskała ona średnią ocen na poziomie 78% w wersji na PC.

Przy okazji poznaliśmy także kolejny tytuł, który zostanie sprezentowany w Epic Games Store 30 maja. Będzie nim City of Brass - pierwszoosobowa gra akcji z elementami roguelike, której akcja została osadzona w realiach inspirowanych baśniami z Księgi tysiąca i jednej nocy. Produkcja zadebiutowała w 2018 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One, po czym w bieżącym roku uzupełniła bibliotekę tytułów konsoli Nintendo Switch. Przy okazji warto przypomnieć, że wciąż trwa pierwsza wyprzedaż w sklepie Epic Games Store. Chociaż nie obyło się bez komplikacji, to strona oferuje wiele tytułów w przystępnych cenach.

  1. Oficjalna strona internetowa Epic Games Store
  2. Ruszyła pierwsza wyprzedaż w Epic Games Store
  3. Rime w Epic Games Store