Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2022, 09:45

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Reżyser Valoranta odchodzi ze stanowiska na rzecz nowego projektu

Po 8 latach pracy nad Valorantem ze stanowiska reżysera gry odchodzi Joe Ziegler. Postanowił on skupić się na nowym, tajemniczym projekcie studia Riot Games.

Od niedawna nad rozwojem Valoranta nadzór sprawuje nowy reżyser. Na oficjalnej stronie gry studia Riot Games pojawił się list napisany przez Joego Zieglera, w którym już były reżyser gry poinformował o swoim odejściu od produkcji. Jak mówi, po ośmiu latach pracy nad tą sieciową strzelanką postanowił zająć się nowym projektem.

Z sercem pełnym wdzięczności i wielkim podekscytowaniem pragnę przekazać Wam tę wiadomość. Po ośmiu latach pracy nad Valorantem, stworzywszy go od podstaw wraz z zespołem pełnych pasji deweloperów, którzy bez wytchnienia trudzili się, aby wyrazić dla Was odpowiedni szacunek i podziw, oddaję stanowisko reżysera Valoranta w ręce mojego dobrego przyjaciela Andy’ego Ho.

Jak dalej pisze Ziegler, Ho również pracował nad grą od jej bardzo wczesnych etapów. Tym samym tytuł trafia w bardzo dobre ręce, które, według byłego reżysera, będą jedynie go udoskonalać. Oczywiście Ziegler nie omieszkał także podziękować za dotychczasową możliwość pracy nad Valorantem, jednocześnie zapewniając, iż wciąż będzie wspierał zespół zajmujący się strzelanką.

Zagadkową kwestią pozostaje jednak projekt, o którym w wiadomości wspomniał Ziegler. Jak dotąd w sieci próżno szukać jakichkolwiek informacji na jego temat. Niemniej sama wieść jest intrygująca i zapewne wielu graczy ekscytuje wizja kolejnej produkcji od Riot Games.