Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2021, 10:45

autor: Frozen

Przypominamy - w ten weekend nowe demo Resident Evil Village

Przypominamy, że w ten weekend firma Capcom udostępni kolejną wersję demonstracyjną Resident Evil Village. Tym razem, przez ograniczony czas, gracze będą mogli zwiedzić zamek Lady Dimitrescu.

W SKRÓCIE:
  • Resident Evil Village – demo Castle będzie dostępne w ten weekend przez osiem godzin: od 25 kwietnia (godz. 19:00) do 26 kwietnia (godz. 3:00);
  • wersja demonstracyjna ukaże się na PS4/5 i pozwoli na 30 minut rozgrywki w zamku Dimitrescu;
  • demo dla wszystkich platform pojawi się 2 maja.

Podczas zeszłotygodniowej prezentacji Resident Evil Showcase firma Capcom zapowiedziała, że ósma część kultowej serii survival horrorów oprócz dema Maiden otrzyma jeszcze dwa inne – Village oraz Castle. Pierwsze z nich, pozwalające przemierzyć tytułową wioskę, posiadacze konsol firmy Sony dostali tydzień temu. Przypominamy, że 25 kwietnia o godzinie 19:00 Capcom udostępni drugie z zapowiedzianych dem Resident Evil VillageCastle, w którym przyjdzie nam zwiedzić zamek Lady Dimitrescu.

Wersja demonstracyjna będzie aktywna wyłącznie przez osiem godzin (zniknie 26 kwietnia o godzinie 3:00) i pozwoli na testowanie gry przez 30 minut. Podobnie jak zeszłotygodniowy Village demo dostępne będzie tylko dla użytkowników PlayStation 4 i 5.

Posiadacze pozostałych platform oraz gracze, którzy nie załapią się na ośmiogodzinne okno, będą mieli jeszcze jedną szansę na przetestowanie tytułu przed premierą. 2 maja o drugiej w nocy wystartuje ostatnie demo Resident Evil Village, pozwalające na grę w obu wcześniej dostępnych lokacjach, ale nie dłużej niż przez 60 minut łącznie. Ta wersja demonstracyjna będzie aktywna przez 24 godziny na wszystkich platformach, na których pojawi się produkcja.

Resident Evil Village ukaże się 7 maja 2021 roku na PC, PlayStation 4 i 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz na Google Stadii.

  1. Resident Evil Village – link do pobrania dema (wersja PS4)
  2. Resident Evil Village – link do pobrania dema (wersja PS5)
  3. Oficjalna strona gry Resident Evil Village
  4. Widzieliśmy Resident Evil: Village - 4 + 7 = 8 i to świetna wiadomość dla fanów