Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 maja 2022, 18:49

Zwiastun Resident Evil od Netflixa pokazuje ewolucję apokalipsy zombie

Netflix opublikował teaser serialu Resident Evil. Oprócz masy zombie i ich eksterminacji możemy zobaczyć zarys fabularny i co doprowadziło do rozprzestrzenienia się niebezpiecznego wirusa.

Źródło: YouTube / Netflix

Film lub serial o zombie zawsze musi się zaczynać sielankowo i tutaj nie jest inaczej. Pierwsze, co widzimy, to New Racoon City w 2022 roku, które z pozoru wygląda na utopijne miasto, gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce. Po chwili możemy zobaczyć logo Umbrella Corporation oraz prowadzone eksperymenty i wiemy, gdzie to będzie prowadziło.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Kolejna część akcji dzieje się już w 2036 roku, gdy apokalipsa zombie trwa na całego. Na pewno najciekawszym elementem będzie poznawanie dwóch równoległych linii czasowych i w ten sposób odkrywanie historii zniszczonego plagą zombie świata. Długo nie będziemy czekali na to widowisko, ponieważ premiera serialu Resident Evil będzie miała miejsce 14 lipca 2022 roku.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.