Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2021, 19:15

Demo fanowskiego remake’u Resident Evil Code Veronica dostępne w sieci

W sieci pojawiło się darmowe demo fanowskiego remake'u Resident Evil Code Veronica. Projekt ten możecie wypróbować za darmo.

Niecały miesiąc temu ogłoszono, że powstaje fanowski remake Resident Evil Code Veronica (via DSO Gaming). Teraz grupa pracująca nad produkcją opublikowała w Internecie jego demo.

Wersję demonstracyjną Resident Evil Code Veronica możecie pobrać tutaj. Jest ona dostępna w trzech językach – angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Odświeżona wersja gry Capcomu powstaje na silniku Unity. Będzie ona posiadać dwa tryby zabawy. Pierwszy z nich – Classic – ma wiernie oddawać ducha oryginału i zaoferuje tylko widok ze ściśle określonych kątów kamery. W drugim – Remake – świat obejrzymy z widoku TPP, który przywodzi na myśl to, co mogliśmy zobaczyć w Resident Evil 2 z 2019 roku.

Twórcy remake’u nie przyjmują za swoją pracę żadnych pieniędzy. Demo oraz wydaną w przyszłości pełną wersję wypróbujecie całkowicie za darmo.

Jeśli jesteście zainteresowani tym, jak wygląda remake Resident Evil Code Veronica, to poniżej możecie zobaczyć fragment gameplayu opublikowany przez twórców.

  1. Resident Evil Code Veronica Remake – konto projektu na Twitterze

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej