Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 czerwca 2021, 08:42

autor: Karol Laska

Idealna obsada filmu Red Dead Redemption 2? Fan perfekcyjnie dobrał aktorów

Film oparty na historii przedstawionej w grze Red Dead Redemption 2 co prawda nie istnieje, ale to nie przeszkodziło jednemu z internautów w zorganizowaniu castingu do dzieła. W potencjalnej obsadzie produkcji znalazł się nawet Clint Eastwood.

Red Dead Redemption 2 do dziś jest nie tylko jednym z najlepszych growych sandboxów, ale i dziełem mistrzowskim pod względem fabularnym i emocjonalnym. Co prawda nie ma jak na razie mowy o jakiejkolwiek filmowej ekranizacji tego dzieła (nie powinno to raczej dziwić, gdyż akcja RDR 2 trwa dobre kilkadziesiąt godzin), ale pewien internauta znany pod nickiem Alexbrennan2021 pobawił się w małe gdybanie i zorganizował autorski casting. Na jego podstawie wyłonił znane hollywoodzkie gwiazdy, które jego zdaniem wręcz idealnie pasowałyby do odegrania ról postaci ze wspomnianej gry, a dokonanymi wyborami podzielił się na Reddicie. I trzeba mu przyznać, że to obsada niemalże idealna – sami spójrzcie:

Idealna obsada filmu Red Dead Redemption 2? Fan perfekcyjnie dobrał aktorów - ilustracja #1
Źródło: Alexbrennan2021, Reddit

Oczywiście większość powyższych aktorów zapewne kojarzycie z twarzy, ale dla pewnego porządku przytoczę ich nazwiska (w kolejności od lewego górnego rogu do prawego dolnego), abyście w razie potrzeby mogli przejrzeć inne zdjęcia tychże gwiazd albo prześledzić prowadzone przez nie kariery.

W Arthura Morgana miałby wcielić się Josh Brolin (Avengers: Koniec gry), w Johna Marstona Norman Reedus (The Walking Dead), w Dutcha van der Linde’a Jeff Bridges (Big Lebowski), w Hoseę Matthewsa Clint Eastwood (Dobry, zły i brzydki), w Susan Grimshaw Katey Sagal (Synowie Anarchii), w Micah Bella Barry Pepper (Szeregowiec Ryan), w Billa Williamsona David Harbour (Stranger Things), w Javiera Escuellę Pedro Pascal (Mandalorianin), a w Wujka John C. Reilly (Kong: Wyspa Czaszki). Naprawdę znamienita ekipa, choć nawet nie chcemy wiedzieć, ile kosztowałoby jej utrzymanie. A Wy co sądzicie na jej temat? Może widzicie jakichś innych aktorów w konkretnych rolach?

  1. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 – sandbox na „dychę”
  2. Red Dead Redemption 2 – poradnik do gry