Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2023, 10:31

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Resident Evil 4 Remake wyciekł do sieci, uważajcie na spoilery

Gracze planujący zakup Resident Evil 4 Remake, chcący uniknąć zepsucia sobie zabawy ewentualnymi spoilerami – pokazującymi, jakie zmiany przeszła gra względem oryginału – powinni zachować szczególną ostrożność.

Źródło fot. Capcom
i

Mimo że pełna wersja gry Resident Evil 4 Remake zadebiutuje dopiero 24 marca, produkcja już trafiła do rąk niektórych graczy – taką informację podał na Twitterze branżowy leaker, Dusk Golem.

Niewykluczone więc, że przeszukując sieć za informacjami o RE4 Remake natkniecie się na materiały zdradzające sekrety nadchodzącego tytułu. Jeżeli nie lubicie spoilerów – w tym przypadku głównie tych, które mogą pokazać zakres zmian w newralgicznych punktach dobrze już przecież znanej fabuły – powinniście zachować szczególną ostrożność.

Uwaga, zaczęło się szaleństwo z Resident Evil 4 Remake, ludzie pokazali mi kilka klipów z różnych lokacji. Nie będę się nimi dzielił, ale jeśli chcecie uniknąć spoilerów, to zachowajcie ostrożność – napisał Dusk Golem, po czym dodał: Choć jestem pewien, że Capcom będzie usuwać materiały, sugeruję ostrożność przy przeglądaniu mediów społecznościowych i stron do dzielenia się wideo.

Na wyciek konkretnych informacji natrafił również dziennikarz Tom Henderson. Jak informuje za pośrednictwem strony Insider Gaming, w sieci krąży prawdopodobna lista osiągnięć Resident Evil 4 Remake. Jeśli jesteście ciekawi, jakie zadania przygotowali dla nas deweloperzy z Capcom, możecie je sprawdzić pod tym linkiem.

Przypomnijmy na koniec, że od kilku dni każdy chętny może wypróbować demo Resident Evil 4 Remake, które dostępne jest na PC oraz konsolach PS5, PS4 i XSX/S.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej