Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2019, 15:35

autor: Serek

Resident Evil 3 Remake oficjalnie zapowiedziane. Jest data premiery

Podczas ostatniego tegorocznego streamu State of Play oficjalnie zapowiedziano Resident Evil 3 Remake. Produkcja trafi na półki sklepowe 3 kwietnia 2020 roku. W pakiecie z nią otrzymacie także Project Resistance, który zmienił tytuł na Resident Evil Resistance.

Resident Evil 3 Remake oficjalnie zapowiedziane. Jest data premiery - ilustracja #1
Kogoś ta wiadomość zaskoczyła?

Zgodnie z przypuszczeniami wielu graczy, Sony zapowiedziało remake Resident Evil 3 podczas streamu State of Play. Produkcja trafi na rynek 3 kwietnia 2020 roku, czyli prawdopodobnie zdecydowanie szybciej, niż mogliśmy się tego spodziewać. Tytuł można zamawiać już teraz w przedsprzedaży. Co ciekawe, jeśli zdecydujecie się na zakup, w pakiecie otrzymacie Project Resistance (który zmienił tytuł na Resident Evil Resistance), czyli sieciowy spin-off serii Resident Evil. Przypomnijmy, że kilka dni temu do sieci trafiły okładki RE3 Remake, co tylko utwierdziło graczy w przekonaniu o fakcie powstawania produkcji.

Trzeba przyznać, że ostatni tegoroczny epizod State of Play nie przyniósł zbyt wielu zaskakujących zapowiedzi, ale też chyba nie rozczarował. Gracze upewnili się tylko, że wyczekiwane przez nich produkcje powstają i niebawem będą mogli je ograć. Na więcej zapowiedzi będziemy prawdopodobnie musieli zaczekać do gali The Game Awards, która odbędzie się w nocy z czwartku na piątek.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Resident Evil