Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2020, 19:45

autor: Entelarmer

Resident Evil 3 Collector’s Edition w sprzedaży

Firma Capcom potwierdziła, że edycja kolekcjonerska Resident Evil 3 pojawi się w Europie. Wydanie jest już dostępne w przedsprzedaży w wybranych sklepach.

Do premiery Resident Evil 3 pozostało jeszcze nieco czasu, ale niewykluczone, że niektórzy chcieliby się zawczasu zaopatrzyć w produkcję. Nawet jeśli nie zaliczacie się do tej grupy, być może zainteresuje Was ujawniona właśnie europejska edycja kolekcjonerska produkcji. Specjalne wydanie odświeżonej wersji Resident Evil 3 jest już dostępne w przedsprzedaży na Starym Kontynencie (via oficjalny blog PlayStation). Jego zawartość nie odbiega od tej z amerykańskiej kolekcjonerki. Znajdziemy tu 28-centymetrową figurkę Jill Valentine, zbiór ilustracji z gry, plakat z mapą Raccoon City oraz ścieżkę dźwiękową produkcji na dwóch płytach. Całość będzie dostępna w specjalnym opakowaniu.

Źródło: oficjalny blog PlayStation Europe. - Resident Evil 3 Collector’s Edition w sprzedaży - wiadomość - 2020-01-23
Źródło: oficjalny blog PlayStation Europe.

W chwili pisania tego tekstu edycji kolekcjonerskiej RE 3 nie można zakupić w żadnym polskim sklepie, aczkolwiek da się ją zamówić poprzez serwis Amazon. Nie zrażajcie się informacją o niedostępności produktu – od czasu zamieszczenia go na stronie pojawiały się kolejne sztuki. Inna sprawa, jak długo to potrwa przy najwyraźniej sporym zainteresowaniu tym wydaniem. Na szczęście firma Cenega potwierdziła, że będzie ono dostępne w Polsce. Co się tyczy jego ceny, Capcom wycenia je na 179,99 dolarów, a więc około 688 złotych. Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i Xboksie One. Niestety, edycja kolekcjonerska dostępna jest tylko na konsolach.