Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2020, 19:38

autor: Ender

DLC The Sims 4: Kompaktowe wnętrza w sprzedaży. Meblościanki są znów trendy

W sprzedaży zadebiutowało najnowsze DLC z akcesoriami dla gry The Sims 4 o nazwie Kompaktowe wnętrza. W zestawie znajdziemy meble i artykuły gospodarstwa domowego, które stworzone są dla niewielkich wnętrz i domów.

Za niecałe dwa tygodnie seria The Sims obchodzić będzie dwudzieste urodziny. Twórcy nie zwalniają jednak tempa, oferują graczom regularnie nowe DLC i rozszerzenia do The Sims 4, które pojawiło się w sprzedaży w 2014 roku. Najnowszym dodatkiem właśnie udostępnionym fanom jest zestaw akcesoriów o nazwie Kompaktowe wnętrza, ułatwiający simom urządzanie się i funkcjonowanie w niewielkich domach. Na komputerach PC DLC kupimy w serwisie Origin, w cenie 49,90 zł. Na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 zadebiutuje ono dopiero 4 lutego.

  1. The Sims 4: Kompaktowe wnętrza w serwisie Origin

Największą atrakcją Kompaktowych wnętrz są meble (chowane w ścianę łóżko, meblościanka z telewizorem itd.) oraz artykuły gospodarstwa domowego, stworzone z myślą o niewielkich wnętrzach i domach. Twórcy przygotowali także nową, specjalną parcelę budowlaną, ograniczającą do jedynie stu pól możliwą do zabudowania przestrzeń życiową. Plusem zamieszkania pod tym adresem będą znacząco obniżone rachunki. Deweloperzy zachęcają graczy również do dzielenia się zdjęciami swoich mikrodomów za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Warto dodać, że DLC oferuje także tradycyjnie kilka nowych wygodnych ubrań, akcesoriów oraz fryzur.

DLC stawia przed nami wyzwanie zbudowania jak najmniejszego i funkcjonalnego domu. - DLC The Sims 4: Kompaktowe wnętrza  w sprzedaży. Meblościanki są znów trendy - wiadomość - 2020-01-23
DLC stawia przed nami wyzwanie zbudowania jak najmniejszego i funkcjonalnego domu.
  1. The Sims 4 - strona oficjalna
  2. The Sims 4 - poradnik
  3. Wszystko o The Sims 4
  4. Recenzja gry The Sims 4 - niezłe nowości w cieniu wyraźnych braków