Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2020, 14:28

Remaster Spider-Mana na PS5 tylko w cyfrowej wersji

Spider-Man na PlayStation 5 dostępny będzie wyłącznie cyfrowo. To nie jedyna zła informacja. Niestety nie otrzymamy też opcji przeniesienia zapisów gry z PS4 do wersji PS5.

Remaster Spider-Mana na PS5 tylko w cyfrowej wersji - ilustracja #1
Sony nie ma planów wydania remastera Spider-Mana na PS5 w pudełku.
W SKRÓCIE:
  1. Marvel’s Spider-Man trafi na PlayStation 5.
  2. Remaster zaoferuje lepszą grafikę oraz skorzysta z nowinek technologicznych, jakie oferuje kontroler DualSense.
  3. Niestety grę dostaniemy wyłącznie w cyfrowym wydaniu. Nie przeniesiemy także zapisów z PS4 do PS5.

Marvel's Spider-Man na PlayStation 5 dostępny będzie wyłącznie w cyfrowej formie. Osoby, które do tej pory kupowały gry w pudełkach mają więc twardy orzech do zgryzienia. Sony nie planuje wydania pudełkowej wersji tego tytułu. Firma Insomniac Games nie ma także dobrej wiadomości dla osób, które ukończyły Spider-Mana na PlayStation 4. Nie dostaniemy opcji przeniesienia zapisu z PS4 na PS5. Jeśli więc ktoś wstrzymywał się z dokończeniem gry na PlayStation 4, licząc, że przesiądzie się na poprawioną wersję, musi być gotowy na przymusowy restart przygody.

Zremasterowana wersja Marvel’s Spider-Man na PlayStation 5 będzie dodawana jako voucher do Spider-Man: Miles Morales, wyłącznie w droższej o kilkadziesiąt złotych wersji Ultimate. Firma Insomniac poinformowała, że Spider-Man na PS5 nie pojawi się jako osobna wersja gry w pudełku.

Marvel’s Spider-Man na PlayStation 5 zaoferuje poprawioną grafikę (uaktualnione modele postaci i lepsze tekstury), znacząco zredukowane czasy wczytywania, lepszą animację i więcej obiektów, które zobaczymy w jednym momencie. Wszystko to w 60 klatkach na sekundę i przy wykorzystaniu technologii, które zaoferuje kontroler DualSense.

  1. Oficjalna strona studia Insomniac Games
  2. Recenzja gry Marvel's Spider-Man - z wielkimi oczekiwaniami nie przychodzi rozczarowanie