Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 15 czerwca 2022, 18:02

Remake kultowego TES II: Daggerfall trafił na GOG w specjalnej wersji

Na GOG.com trafiła specjalna wersja modyfikacji Daggerfall Unity, odświeżającej The Elder Scrolls 2. Całość możecie pobrać za darmo.

Na GOG.com trafiło Daggerfall Unity, czyli fanowski remake kultowego The Elder Scrolls II. Wersja umieszczona na polskiej platformie cyfrowej dystrybucji doczekała się usprawnień, które ułatwią rozpoczęcie przygody. Jeśli jesteście zainteresowani, to projekt możecie pobrać za darmo, klikając w poniższy przycisk.

Daggerfall Unity na GOG.com

Standardowa edycja Daggerfall Unity wymaga posiadania gry The Elder Scrolls II: Daggerfall (też darmowej notabene). Wersja na GOG znosi to ograniczenie – jedyne, co należy zrobić, to pobrać remake ze sklepu i go uruchomić. Nie trzeba więc instalować oryginalnej gry i wgrywać do niej plików modyfikacji.

Daggerfall Unity to ambitna modyfikacja, która oferuje dużo usprawnień, sprawiających, że można w miarę komfortowo zagrać w The Elder Scrolls II. Kultowa gra RPG przeniesiona została na silnik Unity, dzięki czemu twórcy nie tylko odświeżyli oprawę graficzną, ale również poprawili interfejs i dostosowali sterowanie do współczesnych standardów.

Warto mieć także na uwadze, że Daggerfall Unity oferuje możliwość wgrywania do niego kolejnych modyfikacji.

Remake kultowego TES II: Daggerfall trafił na GOG w specjalnej wersji - ilustracja #1
Źródło: GOG.com
Remake kultowego TES II: Daggerfall trafił na GOG w specjalnej wersji - ilustracja #2
Źródło: GOG.com
  1. Oficjalna strona moda
  2. Daggerfall Unity - pobierz z naszego FTP
E3 2021