Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2018, 15:05

Reign of Terror nowym projektem z uniwersum Diablo?

W oficjalnym sklepie firmy Blizzard pojawiły się gadżety noszące wspólną nazwę Diablo Reign of Terror. Niewykluczone, że w ten sposób poznaliśmy tytuł nowej produkcji należącej do kultowej serii hack'n'slashy. Diablo 4 w drodze?

Od pewnego czasu po sieci krążą doniesienia na temat nowych projektów z uniwersum Diablo. Jak zdradziła firma Blizzard, jakiekolwiek konkrety na ich temat mają zostać podane „jeszcze w tym roku”, czyli w domyśle na imprezie BlizzCon 2018. Zbliża się ona wielkimi krokami, a to oznacza przecieki na temat ewentualnych zapowiedzi. Jeden z nich trafił to sieci dziś rano, a jego źródłem jest sam Blizzard - konkretnie jego elektroniczny sklep. W jego ofercie znalazła się bowiem seria gadżetów (plakat z tytułowym złoczyńcą i logo BlizzConu i koszulki) zatytułowana Diablo Reign of Terror.

Źródło: ResetEra - Reign of Terror nowym projektem z uniwersum Diablo? - wiadomość - 2018-10-13
Źródło: ResetEra

Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, w internecie zawrzało. Fani zaczęli spekulować, czym może być ów tajemniczy Reign of Terror. Czy taki podtytuł będzie nosiło Diablo IV? Albo nadchodzi kolejny dodatek do Diablo III? W dyskusjach pojawiają się też remastery, serial animowany od Netfliksa, o którym było niedawno głośno, oraz spin-off. Oczywiście niewykluczone również, że po prostu tak nazywa się seria gadżetów i nie ma sensu dorabiać do tego żadnej głębszej ideologii. Diablomaniakom nie chce się jednak wierzyć w tę teorię, gdyż należy pamiętać, że w ubiegłym roku w podobny sposób wyciekł tytuł dodatku Battle for Azeroth do World of Warcraft. Dla nich ewidentnie coś się święci. Czy mają rację? Przekonamy się o tym na początku przyszłego miesiąca. Panel „Przyszłość Diablo” zorganizowany w ramach BlizzConu odbędzie się 2 listopada o godzinie 20:30 czasu polskiego. Szczegółowa rozpiska wydarzenia dostępna jest tutaj.

Nadchodzą rządy terroru? - Reign of Terror nowym projektem z uniwersum Diablo? - wiadomość - 2018-10-13
Nadchodzą rządy terroru?

Na premierę Diablo III miłośnicy cyklu musieli czekać dwanaście lat. Niestety, tytuł okazał się dla wielu fanów ogromnym rozczarowaniem. Ewentualna „czwórka” musiałaby sprostać niełatwemu zadaniu odzyskania ich zaufania. Tak czy inaczej, zainteresowanie kontynuacją bez wątpienia będzie ogromne. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na nowe oficjalne zapowiedzi związane z przyszłością marki Diablo.

  1. Oficjalna strona firmy Blizzard Entertainment
  2. Oficjalna strona gry Diablo III