Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 listopada 2018, 12:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Redakcyjna bitwa w Battlefield V za nami

Kolejnym wydarzeniem drugiego sezonu Friendly Fire było wspólne granie redakcji i czytelników w Battlefielda V. Dużych emocji i świetnych akcji zdecydowanie nie brakowało.

Redakcyjna bitwa w Battlefield V za nami - ilustracja #1

W ostatni czwartek zakończyliśmy wspólne granie w Battlefielda V. Razem z Marcinem, Adamem, Gambrinusem i Elessarem rozegraliście kilka zaciętych spotkań, w których GOLowe drużyny niemal zawsze dominowały na serwerze, zdobywając największą liczbę punktów. Mamy nadzieję, że tak jak my świetnie się bawiliście, a żeby wasze wspomnienia były jeszcze lepsze, każdemu uczestnikowi wyślemy drobny upominek w postaci podkładki pod mysz SteelSeries, kubka termicznego lub koszulki. Wspólne granie zalicza się również do drugiego sezonu Friendly Fire, więc nie obejdzie się bez dodatkowych punktów do rankingu (grafika na dole strony) i zwiększenia swojej szansy na wygranie wybranej przez siebie konsoli.

Lubisz wygrywać? Spróbuj swoich sił w naszym konkursie na najlepsze zdjęcie w klimacie Battlefield V. Pochwal się swoją fotką i wygraj konsolę Xbox One X, mysz Logitech oraz zestaw gadżetów BFV!

Brakuje ci zawodnika do gry? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire – 27 listopada

Redakcyjna bitwa w Battlefield V za nami - ilustracja #2