Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2021, 12:01

autor: Qskan

Nowa aktualizacja Red Dead Online wprowadzi tryb survival

Oprócz nowych zadań, kontraktów i przedmiotów do Red Dead Online już niebawem zawita nowy tryb oparty na „walce o przetrwanie”.

Wczoraj informowaliśmy Was o nadchodzącej zawartości, która zawita do Red Dead Online. Już 10 sierpnia gracze dostaną w swoje ręce kolejne zadania związane m.in. z obrabianiem saloonów. Wprowadzony zostanie także nowy napad, związany z poszukiwaniami drogocennego żółtego diamentu Il Sovrano ukrytego gdzieś w Rhodes. Jednak to nie koniec, ponieważ Rockstar Games szykuje również dodatkowy tryb rozgrywki.

Na Rockstar Newswire pojawił się wpis o nowym trybie nazwanym Do Broni. Nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie do tego, jak świeża aktywność będzie wyglądać, ale można wywnioskować, że będzie się ona opierała na odpieraniu nadciągających fal wrogów.

Uzbrójcie się po zęby i przybądźcie na ratunek mieszkańcom miast. Walczcie o przetrwanie, odpierając fale przeciwników w całkowicie nowym trybie Do broni dostępnym od 10 sierpnia.

Na ten moment można jedynie spekulować na temat, jak dokładnie Do Broni będzie wyglądać, ale można spodziewać się, że gracze będą walczyć do upadłego, skoro mowa tu o trybie nastawionym „na przetrwanie”.

W social mediach można wyczuć umiarkowany optymizm i ciekawość względem nowego trybu rozgrywki:

Tryb przetrwania, który pojawi się w przyszłym tygodniu, na pewno będzie interesujący. Miejmy nadzieję, że twórcy zadbają w nim o element regrywalności.

Więcej informacji poznamy, gdy najnowsza aktualizacja ukaże się lub zostanie zaprezentowana w całej swojej okazałości.