Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2021, 20:13

autor: Szarmancki

Aktualizacja do Red Dead Online wprowadza m.in. nowy napad

Zaledwie dwa tygodnie minęło od wprowadzenia Blood Money, kolejnego dużego dodatku do gry-usługi Red Dead Online, a już dziś otrzymaliśmy następne rozszerzenie zawartości wprowadzonej przy okazji tej aktualizacji. W produkcji pojawiła się m.in. nowa Okazja (napad), zlecenie, jak i sporo promocji na przedmioty.

Popularna gra-usługa od Rockstar Games, Red Dead Online, otrzymała kolejną aktualizację, w której możemy podjąć się zupełnie nowej Okazji – czy inaczej napadu – polegającej na poszukiwaniach drogocennego Klejnotu Wschodu. Oprócz tego dodano trzy misje wchodzące w skład kolejnego zlecenia (aktywności dodanej wraz z Krwawą Forsą), nazwanego „Doki”. Co więcej, zaszły zmiany w Klubie Rewolwerowca oraz, jak to przy okazji każdego update’u gry, udostępnione zostały nowe promocje, w tym możliwość darmowej relokacji obozów do końca tygodnia. Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym Newswire.

Poszukiwania Klejnotu Wschodu czas zacząć. Wygląda na to, że lokalni szeryfowie mają cenne informacje dotyczące skarbu, natomiast jak gracze je zdobędą, zależy tylko od nich. Nowa Okazja powinna pozwolić na dowolne podejście do tematu – po cichu i przebiegle lub głośno i wystrzałowo. Warto dodać, że jeśli zakończymy napad do 2 sierpnia, to uzyskamy darmowy dostęp do drugiej kabury, natomiast wykonanie go na bezwzględnym poziomie trudności odblokuje nam możliwość zakupu annesburskiej czapki u Madame Nazar.

Zniżkami objęta została profesja handlarza, a parający się nią kowboje będą mogli oszczędzić parę sztabek złota na stanowisku rzeźnika. Dodatkowe promocje dotyczą również odzieży, karabinów powtarzalnych i nie tylko. Wszystkie okazje zostały wyszczególnione tutaj.