Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2021, 20:45

autor: Szarmancki

Red Dead Online: Blood Money - wyczekiwana aktualizacja dostępna od dziś

Wyczekiwana od wielu miesięcy darmowa aktualizacja do gry Red Dead Online o tytule Blood Money miała dziś swoją premierę. Mafijny pracodawca już czeka na zespół kowbojów gotowych napadać, rabować i kopać dołki pod jego przeciwnikami.

Dzisiaj miała miejsce premiera nowego darmowego rozszerzenia do Red Dead Online – popularnego trybu sieciowego gry Red Dead Redemption 2 od studia Rockstar Games – pod tytułem Blood Money. Jest to pierwsza duża aktualizacja tej produkcji, która ukazała się od grudnia ubiegłego roku. Zapewnia graczom dostęp do szeregu wieloetapowych „bezprawnych” aktywności – podobnie jak napady w GTA Online.

Napady, wymuszenia, rabunki – takiego rodzaju robotę otrzymamy od organizacji prowadzonej przez nową twarz na Dzikim Zachodzie. Guido Martelli, prawa ręka sławnego szefa mafii Angelo Brontego, zleci nam aktywności nazywane w grze przestępstwami i okazjami. Będą one polegać na odzyskiwaniu pewnego cennego towaru, który w kręgach rodziny Bronte nazywany jest kapitałem. Oprócz Martellego poznamy również czterech jego współpracowników, którzy także wyślą nas w szaleńczą pogoń za złotem i gotówką.

Za pośrednictwem dzisiejszej aktualizacji otrzymamy trzy wieloetapowe zlecenia zatytułowane: Kolej, Jeb Phelps oraz Bluewater. Każde z tych przestępstw ma oferować unikalną otoczkę fabularną, postacie czy nagrody. W grze dostępne będą także napady na gospodarstwa oraz obozy. Jeśli sprawdzimy się jako najemnicy Martellego, ten pozwoli nam wziąć udział we wcześniej wspomnianych okazjach, czyli dużych operacjach polegających na kopaniu dołków pod senatorem Lemoyne, który zagraża rodzinie naszego pracodawcy. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem. Informacje o nadchodzącej zawartości Blood Money mamy otrzymać natomiast za pośrednictwem następnych wpisów na Rockstar Newswire.

Przy okazji aktualizacji Blood Money w grze pojawiło się również kilka mniejszych zmian, takich jak nowe zniżki na przedmioty, cotygodniowe wydarzenia, niezbędnik najemnika (detale tutaj) oraz kilka modyfikacji w przepustce bandyty i broszurach. Zdecydowanie najbardziej istotnym spośród pobocznych dodatków jest wprowadzenie wsparcia dla NVIDIA DLSS 2.0 na komputerach osobistych. Jego działanie możecie zobaczyć na filmiku powyżej.