Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2021, 14:56

autor: Szarmancki

Red Dead Online Call to Arms - nowy tryb przetrwania zdobył popularność wśród graczy

Nowy tryb w Red Dead Online o nazwie Do broni szturmem zdobył serca graczy i pozwolił uzupełnić ich portfele złotem oraz dolarami.

Red Dead Online otrzymało nowy tryb Do broni, który zaledwie chwilę po wprowadzeniu stał się jednym z najpopularniejszych modułów w całej grze. Rozgrywka w Do broni polega na obronie mapy i przetrwaniu natarcia maksymalnie 10 fal wrogów sterowanych przez sztuczną inteligencję. Podobne misje znalazły się już w GTA Online, innej grze-usłudze studia Rockstar Games. Jednak Do broni sowicie nagradza graczy za ukończenie wyzwania – złote sztabki (waluta premium), setki dolarów i mnóstwo doświadczenia wydają się być skutecznymi wabikami, dla których użytkownicy tak ochoczo ogrywaja ten tryb.

Red Dead Online Call to Arms - nowy tryb przetrwania zdobył popularność wśród graczy - ilustracja #1
Źródło: https://www.reddit.com/r/RedDeadOnline/comments/p20n9x/opinions_on_survival_mode_i_just_did_one_and_fell/

Fani Red Dead Online opisali swoje wrażenia w serwisie Reddit w kilku osobnych postach, chwaląc nie tylko wysokie nagrody za ukończenie wyzwania, ale też całkiem przyjemną rozgrywkę. Wisienką na torcie jest potrójny mnożnik wynagrodzenia, obowiązujący przez kilka najbliższych dni. Oprócz tego w ciągu 72 godzin od rozpoczęcia zabawy otrzymamy 30% zniżki na wybrany przedmiot dowolnej roli z rangi początkującej lub obiecującej. Jeśli chcecie przetestować Do broni sami, musicie udać się do swojego obozu. Tam ze skrytki odbierzecie telegram od tajemniczego „J”, a następnie wybierzecie go po zajrzeniu do torby. Po tym wystarczy uruchomić jedną z map: Blackwater, Fort Mercer, Valentine, Strawberry lub ranczo MacFarlane’a.

Oprócz nowego trybu wczorajsza aktualizacja wprowadziła do Red Dead Online kolejne zlecenie i wiele mniej istotnych nowości, jak i nowe promocje na przedmioty. Więcej szczegółów znajdziecie w Rockstar Newswire.