Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2021, 18:19

Duża aktualizacja Blood Money do Red Dead Online z datą premiery. Czy to koniec posuchy zawartości? [Aktualizacja]

Rockstar Games ogłosiło datę premiery kolejnej dużej aktualizacji do Red Dead Online. Rozszerzenie Blood Money wyjdzie jeszcze w tym miesiącu, a zniecierpliwieni oczekujący otrzymali szereg sporych obniżek oraz bonusów za udział w rozmaitych misjach i wydarzeniach.

Aktualizacja

Na oficjalnym kanale studia Rockstar Games został udostępniony zwiastun nowego rozszerzenia dla Red Dead Online pod tytułem Blood Money. Więcej o darmowej aktualizacji możecie przeczytać tutaj.

Oryginalna wiadomość

Studio Rockstar Games szykuje dla fanów modułu sieciowego Red Dead Redemption 2 zupełnie nowe, darmowe rozszerzenie pod tytułem Blood Money. Aktualizacja Red Dead Online została zaplanowana na 13 lipca bieżącego roku, a jeszcze dziś zostanie ujawniony zwiastun jej zawartości. Rockstar zachęca graczy do powrotu i przygotowuje ich na premierę nowego dodatku już od wczoraj, serwując sporo premii.

Na nową aktualizację najwyższa pora, ponieważ gracze Red Dead Online cierpią na prawdziwą posuchę zawartości. Ostatnie darmowe rozszerzenie wprowadzające sporo nowości pojawiło się pod koniec ubiegłego roku, przy okazji aktualizacji Łowcy nagród, która nie była do końca udana. Do tej pory rewolwerowcy musieli zadowalać się okazjonalnymi bonusami.

Jednak co tak naprawdę może pojawić się w letnim dodatku? Pierwsze plotki i wskazówki otrzymaliśmy jeszcze w ubiegłym miesiącu od Rockstara, o czym informowaliśmy na naszym serwisie. Zapowiada się na to, że Blood Money pozwoli na pełnej pary kradzież z włamaniem, czy to do domostw biedniejszych lub zamożniejszych mieszkańców, czy rozsianych po mapie obozów. Oczywiście perspektywa łatwej forsy będzie miała też negatywne skutki, które wpłyną na reputację naszej postaci.

Odnośnie dostępnych od wczoraj premii – wyjęci spod prawa kowboje otrzymają podwójny mnożnik wirtualnej waluty znanej jako RDO$ oraz doświadczenia zdobywanego za udział w trybach konfrontacji oraz Krainie możliwości. Na tym nie koniec, ponieważ za wygranie dowolnej „konfrontacji” otrzymamy w tym tygodniu trzydziestoprocentową zniżkę na karty umiejętności. Premie nie ominęły również właścicieli podziemnych zakładów bimbrowniczych. Ci, którzy osiągnęli już setny poziom lub wyższy, zostaną nagrodzeni za zwycięstwo we wspomnianych starciach zniżką w postaci trzech sztabek złota na zakup wystroju bimbrowni. Bonusów doczekali się także bandyci parający się paserstwem oraz weterani westernowych potyczek, dla których przewidziano spore rabaty na broń oraz stroje.

Filip Węgrzyn

Filip Węgrzyn

Już za młodu wiedział, że pisanie sprawia mu wiele satysfakcji. Swoją przygodę z piórem zaczął od opowiadań, których miejscami akcji były światy postapo i fantasy. Jako ścieżkę edukacji wybrał organizację i sprzedaż reklamy, stąd też jego krótki epizod w influencer marketingu. Myślami ciągnęło go jednak do pisania, dzięki czemu w listopadzie 2020 roku związał się z serwisem GRY-Online i poniekąd zrealizował swoje marzenie. Na początku pisał dla serwisu jako newsman, później wspomagał dział Płatnych Produktów we współpracach z zewnętrznymi serwisami jako redaktor prowadzący, a obecnie jako redaktor działu technologie. Fan RPG-ów Bethesdy i From Software. Uwielbia również sieciowe strzelanki, survivale z budowaniem baz, gry kooperacyjne i horrory. Na forum pisze pod ksywką Szarmancki.

więcej