Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2016, 11:33

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

ReCore doczekało się triala i łatki skracającej czasy ładowania

Dostępne od kilku tygodni na konsoli Xbox One i Windowsie 10 ReCore doczekało się półgodzinnej wersji trial oraz łatki skracającej długie czasy ładowania.

W połowie września na konsoli Xbox One oraz komputerach osobistych (Windows 10) ukazała się przygodowa gra akcji ReCore. Produkcja zebrała mieszane opinie, a jedną z wad tytułu były strasznie długie czasy ładowania. Od wczoraj, dzięki stosownej łatce na konsolę i PC-ty, nie powinny być one jednak tak dużym problemem. Patch ulepsza także niektóre elementy oprawy graficznej i dźwiękowej, reperuje osiągnięcia i kilka innych rzeczy. To jednak nie koniec dobrych wieści, gdyż przy okazji wypuszczono również wersję trial, pozwalającą pobawić się grą przez pół godziny. Próbka ReCore dostępna jest zarówno dla użytkowników Xboksa One, jak i Windowsa 10, a znajdziecie ją tutaj.

W ReCore walczymy ze złymi maszynami, ale pomagają nam przyjaźnie nastawione roboty. - ReCore doczekało się triala i łatki skracającej czasy ładowania - wiadomość - 2016-10-06
W ReCore walczymy ze złymi maszynami, ale pomagają nam przyjaźnie nastawione roboty.

ReCore to przygodowa gra akcji, przenosząca nas na planetę Far Eden. Tam właśnie udali się ludzie, którzy przetrwali wielki kataklizm na Ziemi. Gracze wcielają się w dziewczynę o imieniu Joule Adams. Budzi się ona po kilkudziesięciu latach snu kriogenicznego, ale szybko okazuje się, że towarzysze gdzieś zniknęli, a znajdujące się na planecie maszyny są do nas wrogo nastawione.

Prezentowana w perspektywie TPP rozgrywka czerpie trochę z gry przygodowej, trochę ze strzelanki, a trochę z RPG. Zabawa polega na eksplorowaniu kolejnych lokacji, wspinaczkach oraz walce z mniejszymi i większymi robotami. We wszystkim pomagają nam jednak przyjaźnie nastawione maszyny spotykane w trakcie przygody.

ReCore jest jedną z gier dostępnych w programie Xbox Play Anywhere. Dzięki temu, nabywając cyfrową wersję produkcji, otrzymujecie obie wersje.