Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2015, 11:51

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Ratchet & Clank - kolejna porcja rozgrywki z gry na PlayStation 4

Studio Insomniac Games opublikowało kolejne nagranie z rozgrywką z nadchodzącej gry Ratchet & Clank na konsolę PlayStation 4. Tym razem ukazano znaną już, ale przerobioną na potrzeby nowej odsłony planetę Gaspar.

W zeszłym tygodniu mogliśmy obejrzeć pierwszy zwiastun i gameplay z szykowanej z myślą o konsoli PlayStation 4 grze Ratchet & Clank. Dziś prezentujemy kolejny materiał wideo z rozgrywką z nadchodzącej produkcji studia Insomniac Games, na którym deweloperzy odwiedzili znaną już, ale przerobioną na potrzeby nowej odsłony planetę Gaspar. O samym nagraniu nie ma się co rozpisywać, gdyż szykuje się po prostu kolejna, zapewne równie świetna, co poprzedniczki, odsłona słynnej serii platformówek akcji. Fani marki zdecydowanie mają na co czekać, a osoby, które nigdy nie pałały miłością do zabawnego Lombaxa i jego kumpla robota, raczej nie zmienią już swojego nastawienia.

Na samodzielne przemierzanie Gaspar przyjdzie nam jednak trochę poczekać, gdyż premiera Ratchet & Clank odbędzie się dopiero wiosną przyszłego roku. Wraz z grą zadebiutuje także film animowany o tym samym tytule.

Ratchet & Clank na PlayStation 4 ukaże się dopiero w przyszłym roku. - Ratchet & Clank - kolejna porcja rozgrywki z gry na PlayStation 4 - wiadomość - 2015-06-18
Ratchet & Clank na PlayStation 4 ukaże się dopiero w przyszłym roku.
Ratchet & Clank - kolejna porcja rozgrywki z gry na PlayStation 4 - ilustracja #2

Seria Ratchet & Clank to dla wielu graczy kultowa marka, która towarzyszy konsolom PlayStation od kilkunastu lat. Pierwsza odsłona, wyprodukowana przez studio Insomniac Games, ukazała się w 2002 roku na PlayStation 2. W późniejszych latach otrzymaliśmy kilkanaście kolejnych części na PS2, PS3, PSP i PSV (Ratchet & Clank Collection).

Poszczególne odsłony opowiadają o przygodach tytułowych bohaterów – Lombaxa Ratcheta oraz jego przyjaciela robota Clank. Cechą wyróżniającą tę serię od innych platformówek jest zwariowany humor, duży nacisk na akcję oraz zakręcone bronie.