Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2017, 13:31

autor: Góral

Rainbow Six: Siege z trzecią przepustką sezonową

Na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych można już nabyć kolejną, trzecią przepustkę sezonową do gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. To sposób na szybsze odblokowywanie darmowej zawartości dodawanej w przyszłorocznych aktualizacjach i inne przywileje.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ma już 25 milionów graczy. - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege z trzecią przepustką sezonową - wiadomość - 2017-12-13
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ma już 25 milionów graczy.

Firma Ubisoft rozpoczęła sprzedaż kolejnej przepustki sezonowej do gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Przeznaczona jest ona na trzeci rok życia produkcji, więc inwestując pieniądze zapewnicie sobie wcześniejszy dostęp do nadchodzącej zawartości, czyli ośmiu operatorów z Rosji, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Maroka. Oprócz tego w pakiecie znajduje się 600 kredytów R6 (plus kolejne 600, jeśli kupiliście przepustkę na drugi rok), osiem wyjątkowych osprzętów głowy i uniformów, ozdoba Meteoryt R6 i VIP-owskie przywileje, obowiązujące do 31 stycznia 2019 roku:

  • 7-dniowy wcześniejszy dostęp do każdego z nowych operatorów,
  • 10% zniżki w sklepie dostępnym z poziomu gry (tylko w przypadku dokonywania zakupów punktami Rozgłosu lub Kredytami R6),
  • premia do Rozgłosu +5%.
  • premia do pakietów Alfa +0,3%.

Dodatkowo wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup przepustki przed 5 marca 2018 roku, otrzymają unikalną skórkę na broń o nazwie Stal Damasceńska. W opublikowanym komunikacie poinformowano również, że w sklepie gry można nabyć operatorów z drugiego roku w cenie 2400 kredytów R6.

Przypominamy jeszcze, że niedawno deweloperzy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege udostępnili Operację White Noise, z mapą Wieża Mok Myeok w Seulu. Poza tym pojawili się nowi operatorzy.