Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2012, 13:17

RailWorks: Train Simulator 2013 zostanie pokazany na targach Gamescom

Na targach Gamescom zobaczymy grę Train Simulator 2013. W kolejnym symulatorze pociągu firmy RailSimulator.com otrzymamy lepszą grafikę, obsługę kontrolera Xbox 360 oraz wsparcie dla platformy Steam Workshop.

RailWorks: Train Simulator 2013 zostanie pokazany na targach na Gamescom - ilustracja #1
Obrazki pochodzą z poprzedniej części Symulatora Pociągu.

Firma RailSimulator.com pokaże grę Train Simulator 2013 na imprezie Gamescom, niemieckich targach, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Twórcy produkcji zapowiadają, że możemy spodziewać się po niej lepszej grafiki i wydajności, obsługi kontrolera Xbox 360 oraz wsparcia dla platformy Steam Workshop. Te i inne dodatki powinny pomóc w zainteresowaniu fanów kolei, którzy czekają na następną odsłonę popularnego symulatora.

O tym, że RailSimulator.com szykuje dużą zapowiedź na niemieckie targi wiedzieliśmy od paru dni. Teraz potwierdzono, że chodzi o następną odsłonę serii RailWorks, znanej obecnie raczej jako Train Simulator. Wcześniej producent obiecywał, że na Gamescom zademonstruje nową technologię i będzie rozmawiać o niej z dziennikarzami. Za tydzień powinniśmy więc poznać sporo konkretnych informacji o nadchodzącym symulatorze kolei.

RailWorks: Train Simulator 2013 zostanie pokazany na targach na Gamescom - ilustracja #2

RailWorks: Train Simulator to marka symulatorów kolejowych, która obecnie jest bardzo popularna i właściwie nie ma zbyt wielu realnych konkurentów. Poprzednia odsłona gry, wydana w Polsce jako Symulator Pociągu 2012: RailWorks 3, zebrała pozytywne recenzje, chociaż nie była doskonała. W niemieckiej Kolonii przekonamy się, czy RailSimulator.com poradzi sobie z dalszym rozwojem swojej niszowej, ale jednak intratnej serii.

  1. Oficjalna strona RailWorks