Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2012, 14:15

autor: Hed

9 sierpnia startuje zamknięta beta RaiderZ – mamy dla Was kody!

W dniach od 9 do 29 sierpnia odbędą się zamknięte testy gry free-to-play MMO RaiderZ. Mamy dla Was klucze, które uprawniają do wzięcia udziału w testach i sprawdzenia nowej propozycji firmy Frogster.

9 sierpnia startuje zamknięta beta RaiderZ – mamy dla Was kody! - ilustracja #1

Jutro rozpoczyna się zamknięta beta gry MMO free-to-play RaiderZ, w której możecie wziąć udział. Wystarczy odebrać kod dostępowy na stronie promocyjnej, a następnie ściągnąć i zainstalować produkcję. Testy potrwają do 29 sierpnia. RaiderZ to tytuł MMO korzystający z modelu free-to-play, któremu mieliśmy okazję przyjrzeć się jakiś czas temu. Łączy on typowy rozmach MMO z dynamiczną walką i brakiem ograniczeń klasowych postaci.

Odebranie klucza ze strony promocyjnej wymaga posiadania konta gry-online.pl z potwierdzonym emailem. Następnym krokiem jest zarejestrowanie się na oficjalnej europejskiej stronie RaiderZ. Osoby, które brały udział we wcześniejszych, weekendowych testach mogą wykorzystać stworzone wtedy konta. Po zalogowaniu się w serwisie poświęconym grze należy zrealizować klucz w odpowiedniej zakładce, pobrać klienta gry i czekać na start bety.

Więcej szczegółów na temat procesu rejestracji konta, czy aplikacji klucza dostępowego, znajdziecie na naszej stronie promocyjnej. Kodów mamy sporo, ale zainteresowanie takimi tytułami zwykle jest bardzo duże, więc lepiej nie odwlekajcie sprawy. Jednocześnie prosimy o odbieranie kluczy tylko przez te osoby, które naprawdę zamierzają zagrać. Uczestnikom zamkniętej bety życzymy dobrej zabawy. Do zobaczenia na serwerach RaiderZ.

9 sierpnia startuje zamknięta beta RaiderZ – mamy dla Was kody! - ilustracja #2

RaiderZ to gra MMORPG stworzona przez studio MAIET entertainment, w której przenosimy się do świata fantasy. Produkcja rozgrywa się na planecie Velix, gdzie pojawiły się agresywne istoty. Do walki z nimi stają bohaterowie, reprezentujący jeden z kilku stylów bojowych. W praktyce gracz może mieszać przeróżne zdolności i kształtować unikatowego wojownika. Premierę gry przewidziano na koniec tego roku. W Polsce opiekuje się nią firma Frogster.

  1. Strona promocyjna – zdobądź klucz do bety
  2. Realizacja kodu na stronie gry
  3. Klient gry do pobrania
  4. Oficjalna strona RaiderZ
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

RaiderZ

RaiderZ