Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 marca 2014, 17:30

autor: Sarge

Pyrkon 2014 - już w następny weekend rozpocznie się największy festiwal fantastyki w Polsce

W przyszły weekend w Poznaniu odbędzie się Pyrkon 2014 - jeden z największych festiwalów fantastyki w Polsce. Z tej okazji warto przypomnieć sobie pełny program imprezy, który został ujawniony jakiś czas temu przez organizatorów.

Pyrkon 2014 odbędzie się w dniach 21-23 marca w Poznaniu - Pyrkon 2014 - zapraszamy na największy festiwal fantastyki w Polsce - wiadomość - 2014-03-14
Pyrkon 2014 odbędzie się w dniach 21-23 marca w Poznaniu

W przyszły weekend odbędzie się tegoroczna edycja Pyrkonu – jednego z największych festiwalów fantastyki w Polsce. Tym razem organizatorzy udostępnili całą halę fanom gier komputerowych. Oznacza to, że 1/3 terenu imprezy zostanie zajęta przez komputery i stoiska poświęcone naszej branży. Na Pyrkonie pojawią się m.in. polskie studia deweloperskie Techland (Dying Light, Hellraid) oraz Artifex Mundi (Grim Legends: The Forsaken Bride, Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny). Na imprezie nie zabraknie wielu paneli dyskusyjnych i spotkań ze znanymi osobami. Graczy mogą zainteresować takie dyskusje, jak Wielki Panel YouTuberów czy Kondycja współczesnego dziennikarstwa growego. Pyrkon 2014 odbędzie się w dniach 21-23 marca w Poznaniu. Pełny program imprezy znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Nie należy zapominać o tym, że Pyrkon to przede wszystkim festiwal dla fanów fantastyki. Bardzo istotną rolę w programie imprezy będą więc spełniać filmy i książki o tej tematyce. Odbędzie się wiele premier literackich, a niektórych autorów wybranych publikacji będzie można spotkać podczas festiwalu.