Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2017, 08:54

autor: luckie

Publiczna beta Gwinta: Wiedźminskiej gry karcianej ruszy w przyszłą środę

Już niedługo wszyscy chętni będą mogli bez ograniczeń testować samodzielną wersję Gwinta. W przyszłą środę rozpocznie się otwarta beta, dostępna na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Zamknięte testy Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej trwają już nieco ponad pół roku, twórcy uznali więc, że czas na kolejny etap produkcji. Studio CD Projekt RED ogłosiło publiczną betę swojej karcianki, która ma ruszyć 24 maja na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W ten sposób każdy chętny będzie mógł bez przeszkód wypróbować samodzielną (i bardzo rozbudowaną) wersję karcianki z Wiedźmina 3. W obecnej formie Gwint oferuje rozgrywki wieloosobowe oraz treningowe przeciwko sztucznej inteligencji. Pełna wersja produkcji ma też zawierać rozbudowane kampanie solowe z fabułą opartą na książkach Andrzeja Sapkowskiego. W odróżnieniu od zabawy w multiplayerze, która będzie dostępna w formule free-to-play, mają one być dodatkowo płatne.

Otwarte testy Gwinta ruszą w przyszłą środę.
Otwarte testy Gwinta ruszą w przyszłą środę.

Dla dotychczasowych uczestników zamkniętych testów rozpoczęcie publicznej bety będzie oznaczało reset kolekcji kart oraz postępów w grze (czyli poziomu doświadczenia, złota i fragmentów kart) – zwrócone zostaną jedynie beczki z kartami zakupione za prawdziwe pieniądze. Ponadto zostaną oni nagrodzeni dodatkowymi beczkami za zdobyte poziomy doświadczenia i rangi – szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji. Warto też pamiętać, że w dniach 22-24 maja serwery gry będą niedostępne. Około półtoragodzinne nagranie wczorajszej prezentacji publicznej bety możecie znaleźć w serwisie Twitch.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint: Wiedźmińska gra karciana