Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2018, 11:49

autor: Krzysztof "Movis" Sobiepan

PUBG – powrót wydarzenia Desert Knights

PUBG Corp. postanowiło w ten weekend powrócić do klasyka, oferując po raz kolejny War Mode w edycji Desert Knights. Zawodnicy znów mogą odwiedzić Miramar o poranku, przywdziać ciężkie pancerze i pobawić się broniami dostępnymi w zrzutach zaopatrzenia.

Rozpoczynający się z wolna weekend oznacza także dobrą okazję do zagrania w czasowy tryb gry przygotowany przez autorów strzelanki Playerunknown's Battlegrounds. Tym razem fani mogą liczyć na powrót do „Wojny na Miramarze”, czyli Event Mode: Desert Knights. Zabawa już się rozpoczęła i potrwa do 27 sierpnia (4:00 czasu polskiego).

Pustynni Rycerze, czyli cotygodniowa wojna do znudzenia. - PUBG – powrót wydarzenia Desert Knights - wiadomość - 2018-08-24
Pustynni Rycerze, czyli cotygodniowa wojna do znudzenia.

Zasady są dość podobne do typowego wydarzenia War. Pięcioosobowe drużyny spadają na niewielki wyznaczony teren mapy Miramar, który nie kurczy się z upływem czasu. Zawodnicy zaczynają z wyposażeniem trzeciego poziomu i jedną z broni dostępnych zwykle jedynie w zrzutach zaopatrzenia. Celem gry jest zabicie jak największej liczby przeciwników (odrodzenia z opóźnieniem 40 sekund). Zespoły ścigają się do zdobycia 200 punktów, a każda eliminacja to 3 pkt. Jeśli nikomu nie uda się osiągnąć wymaganej liczby zabójstw, to mecz kończy się po 15 minutach.

Niestety, Desert Knights wydaje się mocno odgrzewanym kotletem w porównaniu chociażby do skupionego na granatach odłamkowych Dodgebomb sprzed 2 tygodni. Dodatkowo, wraz ze startem otwartych testów powszechnych serwerów niestandardowych, znalezienie licznych serwerów Wojny sprowadza się do paru kliknięć myszą. Weekendowa propozycja PUBG Corp. nie jest więc niczym wyjątkowym.

Jeśli chcecie zaś obejrzeć zmagania paru doświadczonych graczy PUBG w duetach, to dziś i jutro od godziny 13:00 złapać można transmisję PUBG Charity Challenge, czyli wydarzenia charytatywnego, zorganizowanego z okazji niemieckich targów gamescom 2018. Przekaz oglądać można na tym kanale Twitch.

  1. Oficjalna strona PUBG