Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 kwietnia 2019, 14:15

autor: Adrian Werner

PUBG Mobile otrzyma jutro nowy tryb zombie

Jutro ukaże się aktualizacja 0.12.0 do gry PUBG Mobile. Wprowadzi ona nowy tryb zombie i rozbuduje dostępne wcześniej warianty rozgrywki.

Aktualizacja ukaże się jutro. - PUBG Mobile otrzyma jutro nowy tryb zombie - wiadomość - 2019-04-17
Aktualizacja ukaże się jutro.
PATCH 0.12.0 W SKRÓCIE:
  1. Nowy tryb zombie Darkest Night.
  2. Dodatkowe bronie do Survive Till Dawn.
  3. Ulepszenia balansu rozgrywki.
  4. Nowe opcje śledzenia rozgrywki innych graczy.

Sieciowa strzelanka PUBG Mobile otrzyma jutro aktualizację z nowym trybem zombie. Patch oznaczony będzie numerem 0.12.0 i trafi równocześnie na iOS oraz Androida.

Nowy tryb zombie nazwany został Darkest Night. W nim gracze spróbują przetrwać jedną noc, odpierając ataki hord zombie. Zwyciężą wszystkie drużyny, które utrzymają się przy życiu do świtu.

Warto wspomnieć, że nie będzie to pierwszy tryb z zombiakami dostępny w PUBG Mobile. Wcześniej gra otrzymała wariant rozgrywki Survive Till Dawn. W nim gracze walczą ze sobą jak w klasycznych strzelankach battle royale, ale w rywalizacji przeszkadzają im spawnujące się żywe trupy kontrolowane przez sztuczną inteligencję.

Patch 0.12.0 rozbuduje tryb Survive Till Dawn o nowe bronie, zombiaki i systemy rozgrywki. Autorzy obiecują również ulepszenia balansu poziomu trudności. Aktualizacja wprowadzi także opcję śledzenia rozgrywek graczy z naszych list przyjaciół i klanów.

Przypomnijmy, że PUBG Mobile korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Gra dostępna jest tylko na systemach iOS i Android, ale twórcy udostępnili oficjalny emulator Gaming Buddy pozwalający dołączyć do zabawy graczom pecetowym.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

PUBG Mobile

PUBG Mobile