Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 kwietnia 2019, 14:15

autor: Adrian Werner

PUBG Mobile otrzyma jutro nowy tryb zombie

Jutro ukaże się aktualizacja 0.12.0 do gry PUBG Mobile. Wprowadzi ona nowy tryb zombie i rozbuduje dostępne wcześniej warianty rozgrywki.

Aktualizacja ukaże się jutro. - PUBG Mobile otrzyma jutro nowy tryb zombie - wiadomość - 2019-04-17
Aktualizacja ukaże się jutro.
PATCH 0.12.0 W SKRÓCIE:
  1. Nowy tryb zombie Darkest Night.
  2. Dodatkowe bronie do Survive Till Dawn.
  3. Ulepszenia balansu rozgrywki.
  4. Nowe opcje śledzenia rozgrywki innych graczy.

Sieciowa strzelanka PUBG Mobile otrzyma jutro aktualizację z nowym trybem zombie. Patch oznaczony będzie numerem 0.12.0 i trafi równocześnie na iOS oraz Androida.

Nowy tryb zombie nazwany został Darkest Night. W nim gracze spróbują przetrwać jedną noc, odpierając ataki hord zombie. Zwyciężą wszystkie drużyny, które utrzymają się przy życiu do świtu.

Warto wspomnieć, że nie będzie to pierwszy tryb z zombiakami dostępny w PUBG Mobile. Wcześniej gra otrzymała wariant rozgrywki Survive Till Dawn. W nim gracze walczą ze sobą jak w klasycznych strzelankach battle royale, ale w rywalizacji przeszkadzają im spawnujące się żywe trupy kontrolowane przez sztuczną inteligencję.

Patch 0.12.0 rozbuduje tryb Survive Till Dawn o nowe bronie, zombiaki i systemy rozgrywki. Autorzy obiecują również ulepszenia balansu poziomu trudności. Aktualizacja wprowadzi także opcję śledzenia rozgrywek graczy z naszych list przyjaciół i klanów.

Przypomnijmy, że PUBG Mobile korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Gra dostępna jest tylko na systemach iOS i Android, ale twórcy udostępnili oficjalny emulator Gaming Buddy pozwalający dołączyć do zabawy graczom pecetowym.

  1. Oficjalna strona gry