Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 listopada 2019, 14:00

Psy 3. W imię zasad - Franz Maurer powraca na pierwszym zwiastunie filmu

Film Psy 3. W imię zasad, czyli kolejna odsłona kultowego cyklu Władysława Pasikowskiego, otrzymał pierwszy oficjalny zwiastun. Tytuł zadebiutuje w kinach 17 stycznia 2020 roku.

Już tylko niecałe dwa miesiące dzielą nas od powrotu legendarnego Franza Maurera. 17 stycznia, przeszło 25 lat od premiery Ostatniej krwi, w kinach zadebiutują Psy 3. W imię zasad, czyli najnowszy film Władysława Pasikowskiego. Mały przedsmak tego, co czeka fanów uznanego przez widzów i krytyków cyklu na początku przyszłego roku, możecie poczuć oglądając pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, który dziś zadebiutował w sieci. Znajdziecie go poniżej.

Psy 3. W imię zasad zostały zapowiedziane pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Jak zostało wspomniane w pierwszym akapicie, głównym bohaterem historii znów będzie Franz Maurer, były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, a po przemianie ustrojowej policjant, który po 25 latach w więzieniu wychodzi na wolność i musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Niestety, jego przeszłość ponownie da o sobie znać.

W Psach 3 do swoich ról powróci część aktorów znanych z poprzednich odsłon. Mowa tu o Bogusławie Lindzie, Cezarym Pazurze, Edwardzie Linde-Lubaszenko i Arturze Żmijewskim. Dołączyły do nich takie gwiazdy polskiego kina, jak Marcin Dorociński, Jan Frycz, Tomasz Schuchardt, Mirosław Baka, Arkadiusz Jakubik, Eryk Lubos czy Sebastian Fabijański.

Czy Psy 3 powtórzą sukces swoich poprzedników? - Psy 3. W imię zasad - Franz Maurer powraca na pierwszym zwiastunie filmu - wiadomość - 2019-11-26
Czy Psy 3 powtórzą sukces swoich poprzedników?

Psy i Psy II: Ostatnia krew to bez wątpienia filmy kultowe oraz kasowe. Stanowią one źródło niezliczonych cytatów, które na dobre zakorzeniły się w polskiej popkulturze i są znane nawet osobom, które nie miały jeszcze okazji do obejrzenia dzieł Pasikowskiego. Czy podobnie będzie z trzecią częścią? Przekonamy się o tym już wkrótce.

  1. Kino Świat – oficjalna strona